Aihe: Pienoinen ongelma
1
Mazzola
21.03.2006 17:06:04
Duoda duoda, missähän kannattaisi asioida, jos haluan hienosäädättää(onpa vänkä sanaväännös) kitarani. Tuntuu kuin kaikki ei olisi ihan kohdillaan, varsinkin ylä E-kieli "värisee" soitettaessa oudosti. Niin ja asun Turussa. Kiitokset jo etukäteen mahdollisista vinkeistä mihin voisin kitarani viedä ammattilaisen hoiviin.
Ei jaksa tähän vääntää mitään....vaan väänsinpä vaan.
w the greatest
21.03.2006 18:58:14
Onnea nerokkaan otsikon puolesta!
Kissa vieköön.
LamaAjanElvis
21.03.2006 19:06:54
Onnea nerokkaan otsikon puolesta!
 
Onnea nerokkaan kommentin puolesta.
 
--------
 
Itse lähtisin kyselemään lähimmästä soitinliikkeestä (JOS) en säätäisi tapani mukaan itse.
"you're right, Ed. A parachute not opening... that's a way to die. Getting caught in the gears of a combine... having your nuts bit off by a Laplander, that's the way I wanna go." -Frank Drebin. Sormet lähtee soundista.
slamen
21.03.2006 19:08:08 (muokattu 21.03.2006 20:07:59)
Vieppä vaikka tuonne Huimaan Lumoukseen. Se on siinä Yliopiston kadulla. Itse asion siellä ja ihan asiallista jälkeä teki.
 
Edit: on liikkeellä sivutkin : http://www.huimalumous.fi/
Mazzola
21.03.2006 21:50:31
Myönnetään, että tuli kenties otsikon kanssa hieman möhlittyä. Sorry siitä.
Kiitokset kuitenkin vastaamaan viitsiytyneille, arvostan. Taidanpa käväistä tuolla Huimassa Lumouksessa...
Ei jaksa tähän vääntää mitään....vaan väänsinpä vaan.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)