Aihe: Muusikot ja turpiin vetäminen
1 2 3 4 5
jannu
07.02.2011 19:12:34
JnZm:
Lyöminen on väärin, mutta se tapahtuu aina syystä. Molemmissa osapuolissa on vika.

 
Älä jaksa jauhaa paskaa.
"You really can't be jealous of something you can't fathom." -Nigel Tufnel
JnZm
07.02.2011 20:50:02
jannu: Älä jaksa jauhaa paskaa.
 
Mennää pihalle kokeilee. :D
Vussia, kompuraa ja plaastkomppia | Afterburner
juici
07.02.2011 21:23:47 (muokattu 07.02.2011 21:26:24)
 
 
Kailis: http://www.youtube.com/watch?v=E5sguMAj_z4&feature=related
 
Sanoinkuvaamattoman surullista.

 
Kyllä minuakin alkaisi vituttaa, jos säröpedaali alkaisi temppuilla. Jos huomaatte katsoa videota kunnolla, niin Cobain lyö DS-1:nsä lattiaan vittuuntuneena sen toimintaan. Ja kun kyseessä kuitenkin oli setin viimeisiä biisejä niin Cobain päättää että tämä on tässä ja kamat paskaksi kuten bändillä tuohon aikaan oli tapana. Grohl tarttuu mikkiin ja yrittää pelastaa tilanteen vakuutellen yleisölle, että shown loppuminen etuajassa ei ole heidän vikansa. "Thank you, you have been very wonderful audience, no, really, thank you!"
 
E: Eli en näe missä kohdin tässä muka käydään keikan järjestäjiä vastaan humalatilan takia. Aiemmin linkitetyssä Dallasin keikan videossa tätä oli ilmassa.
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
jannu
07.02.2011 21:33:42
JnZm: Mennää pihalle kokeilee. :D
 
Joo, menkää vaan.
"You really can't be jealous of something you can't fathom." -Nigel Tufnel
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1 2 3 4 5
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)