Aihe: Saxon
1 2 3 4 5 6
Velli
24.02.2010 02:00:12
On tämä debyytti vain ihan perkuleen hyvä lätty! Etenkin Judgement Day, Big Teaser ja Rainbow Theme/Frozen Rainbow kolahtavat kovasti! Rumpali Pete Gillillä on puskeva soittotyyli, joka toimii tällaisessa biisimateriaalissa mun mielestä erittäin hyvin.
Velli
26.02.2010 16:41:30
Eb-tuning:
 
I Can't Wait Anymore
Dogs Of War
Rock The Nations
Never Surrender
Dallas 1 p.m.
 
listaa voisi jatkaa loputtomiin...

 
I Cant Wait Anymoresta on muuten kaksi eri versiota. Se destiny-lätyn versio ja sitten sinkkuversio, joka on maksimiin tuotettu. Itse pidän jälkimmäisestä versiosta enemmän. Dallas 1 p.m. on kyllä hyvällä tavalla ilkeän kuuloinen biisi!
Icy-Sun
26.02.2010 17:16:22
Velli: Rumpali Pete Gillillä on puskeva soittotyyli, joka toimii tällaisessa biisimateriaalissa mun mielestä erittäin hyvin.
 
Motörheadissakin toimi. Harva sitä on kyllä siellä älyttömästi huomioinutkaan. Nigel on minulle silti se the Saxon-rumpali.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1 2 3 4 5 6
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)