Aihe: Surunauha
1
Mirrinsane
08.06.2009 21:17:14
 
 
Mittaa käsivartesi ympärys, mene kangaskauppaan/ompelutarvikeliikkeeseen ja osta mustaa kuminauhaa ympäryksen verran(tai pari senttiä yli, niin ei ruttaa vaatteita) ja kiinnitä hakaneulalla/parilla pistolla. Vaihtoehtoisesti ostat leveää mustaa kantti(tai ripsi-)nauhaa + 25 cm ja solmit(tai pyydät kaveria solmimaan) käsivarren ympärille nätisti.
kalamies#52 >-)))>
jarkkkk
08.06.2009 22:50:36
Mirrinsane: Mittaa käsivartesi ympärys, mene kangaskauppaan/ompelutarvikeliikkeeseen ja osta mustaa kuminauhaa ympäryksen verran(tai pari senttiä yli, niin ei ruttaa vaatteita) ja kiinnitä hakaneulalla/parilla pistolla. Vaihtoehtoisesti ostat leveää mustaa kantti(tai ripsi-)nauhaa + 25 cm ja solmit(tai pyydät kaveria solmimaan) käsivarren ympärille nätisti.
 
kiitän. ratkaisu olikin varsin helppo. olen vain vähän tyhymä.
miten ajetaan grungeparta? -haulikolla. "Neekerit, homopopparit ja muut hipit jamittelevat. hewy äjjät vaan mulkoilevat toisiaan ja virittävät kitaroita kilpaa alemmas." -Jawski "Haistakaa kaikki paska" -Bream
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)