balzary: P-mikistä ATK:ssa ei ole kokemusta, mutta modauslistalla olisi laittaa omaan ATK:hon etumiksiki Darkstar-mikki (kopio vanhasta Hagströmin mikistä). Etuaste heivattaisiin täälläkin samalla pois.
Minä olen kehitellyt ajatusta laittaa omaan GrassRoots presariin musarimikin tallaan. Noh, GrassRootsillahan on valmiiksi jo olemassa sellainen vehje, eli jos ostaskin sellasen.
Antti K.: Minä olen kehitellyt ajatusta laittaa omaan GrassRoots presariin musarimikin tallaan. Noh, GrassRootsillahan on valmiiksi jo olemassa sellainen vehje, eli jos ostaskin sellasen.
Onko muuten millanen kaula tossa GR:n presarissa? Itellä on toi PM-mikitetty malli ja siinä olikin yllättäen jazzarin kaulaprofiili. Satulan leveys 38 milliä.