Aihe: Embarrassing Teenage Bodies
1
Milkop
03.11.2008 23:07:26
 
 
Eipä ole syytä kääntyä misantropian polulta vieläkään.
"I believe that people who are going to commit crimes should not have guns" -- George W. Bush
Kuvataide
Wolfgang
03.11.2008 23:08:13
Ihan huippua! Sosiaalipornoa sekoitettuna siihen tavalliseen. Tätä varten TV on olemassa.
Don't think twice it's all right.
Ali
03.11.2008 23:20:58
 
 
Cowabunga. Tällasta ruutuun, niin voi alkaa tv-lupaakin makselemaan.
"Jesus was crucified for doing nothing, but God is worshipped for even less"
Levylista
Wolfgang
03.11.2008 23:33:43 (muokattu 03.11.2008 23:37:28)
Onpas muuten hienoja videoita tuolla linkin takana... Siellä voi itse kukin käyä tsekkaamassa onko pippeli/pimppi semmonen ku pitää. Myös huolto-ohjeita.
 
E: Pakko vielä varoittaa: miehet jättäkää toi römpsä-video kattomatta. Pistää heteroseksuaalisuuden koetukselle...
Don't think twice it's all right.
Manuel Pyrhullo
04.11.2008 00:14:51
Nelonen on näyttänyt ainakin muutaman jakson Embarrassing Illnesiä.
Rotuvaari
04.11.2008 00:35:06
Johan oli pätkiä tuolla. Tosiaankin Bees&Honey gone bad. Eipä sillä, kai nuo on ihan opetusmielessä tehty. Ammoisina aikoina tuli YLE:ltä Salatut Elimet, joka oli näytelty ja sopivan nyrjähtänyt "valistussarja". Hienoin jakso oli ehkä se kun isä, äiti ja lapset ahdistivat vaariaan kyselemällä, että miksi tämä on yhä neitsyt. Vaaria hävetti ihan sikana ja se kierteli kysymystä. Hieno sarja oli se ja saisi tulla uusintana.
 
Mitenhän muuten tällainen sarja, kuin tämä Embarrassing Teenage Bodies vaikuttaa nuoriin, jotka ovat miettineet korjausleikkauksia? Toisaalta jos jollain on pakkomielle karsia häpyhuulista ja lääkärin järkipuhe ei tehoa, niin tuskin tämä ohjelmakaan. Siis ohjelman funktio on pyöreä nolla.
Yksi mielenkiintoisimmista jäähyjeni syistä on "moderaattorina esiintyminen". Se oli aika huvittava juttu. Oikeesti modejakin naurattaa ihan helvetisti, mutta niitten on pakko laittaa meikä jäähylle välillä että pysyn aisoissa. -heikkijärvinen-
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)