Aihe: meikäläisen ensimmäinen kitaraprojekti
1
tilujätkä
19.03.2008 20:53:13
Hieno lapa, jotenkin vanhan näköinen, mikä on siis hyvä asia.
Murgo
20.03.2008 05:59:53
 
 
Ai hitto, kyllä nykykersoilla kelpaa, saa tehdä koulun puutöissä kitaroita! Minun aikanani tehtiin saapasrenkejä ja kynttilänjalkoja yms. "kivaa".
 
Olen katkera ;)
Niin vähän aikaa,niin paljon puuhasteltavaa!
Väsykäsi
20.03.2008 06:47:36
Kyllä meikäläisen isukki teki nuoruudessa puutöissä 2 kitaraa ja basson
Liity rautalanka huoneeseen ja tule pälpättämään tästä hienosta musiikista http://muusikoiden.net/huoneet/tiedot.php?id=487
Juzzu
20.03.2008 08:02:20
Onneksi olkoon! Persoonallisen näköinen peli, sitten vaan seuraavaa tekemään jos homma tuntui mukavalta :o)
teemuite
20.03.2008 09:45:27
Onneksi olkoon! Persoonallisen näköinen peli, sitten vaan seuraavaa tekemään jos homma tuntui mukavalta :o) joo on täsä jo seuraava projekti alakanu, semmonen vähä modattu tele ois tarkotus tehä...koulu vaan ku vaihtu lukioksi syksyllä nii aikaa on sen takia vähä vähemmän. Sattu onneksi teknisen ope olemaan itekki kitaroista kiinnostunu ja niitä värkänny kaveri. Tästä johtuu se että meillä onb aika paljonki tehty kitaroita yläasteella.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)