Aihe: Uusi ESP-LTD viper 1000?
1
Arttu90
23.10.2007 16:10:49
http://www.thomann.de/fi/search_dir.html?sw=viper+1000
 
Sama kitara, samoilla spekseillä, mutta yli kaksisataa euroa halvemmalla?!
Onko kellään tietoa miksi tuo yksi malli on muita halvempia, ja onko kukaan kokeillut kyseistä kitaraa?
lärviapina
23.10.2007 16:40:08
No voi letku....nyt alko poltteleen..
kuvan kitarassa vaan duncanit kiinni ja specksit sanoo emg 81-85..
what becomes when you combine an owl and a benji rope.......................my ass
Troitek
23.10.2007 16:48:25
 
 
Kannattaa specseihin luottaa ennemmi.
I feel good.
lärviapina
23.10.2007 17:22:46
Kannattaa specseihin luottaa ennemmi.
 
juu niihän se pitäs....en vaa ymmärrä et miksei ne laita specsien mukaista kitaraa kuvaan....
 
OFFTOPIC:
sama hassu juttu kun tilasin tuota EC-1000VB:tä musamaailmasta ja specsit sano että otelauta ruusupuuta, vaikka valmistajan sivut sanoivat eebeniä.
Kysyin asiaa m.maailman tyypeiltä että onko näin ja väittivät kivenkovaa, että se on ruusupuuta....pyysin tarkastamaan asian(lue: väitin vastaan) ja sitten tulikin sähköposti, että hesus oli käynyt kylässä ja eebeniksi muuttanut otelaudan puun!
Kitaran tilasin ja tyytyväinen olen ollut... tästä vaan sen verran että, ei se haittaa vaikka tilaamaan tuotteeseen vähän enemmän paneutuis, eli muut jälleenmyyjät ja valmistajat.
what becomes when you combine an owl and a benji rope.......................my ass
hullu_ukko
23.10.2007 20:31:22
juu niihän se pitäs....en vaa ymmärrä et miksei ne laita specsien mukaista kitaraa kuvaan....
 
Koska specsit on väärin. Noissa Vipereissä, joita T-kauppa myy halvemmalla, oli muistaakseni duncanit. T-kaupan tuotekuvaukset nyt on muutenkin vähän miten sattuu..
M.A.C.H.O. # 5 AIL PI PÄK | Välillä mullekki huudellaa että "Leikkaa lettis!"...Ja minähän vastaan asiallisesti että: "Nussi sikaa!". -Ushimir
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)