Aihe: Tyylitajuinen ja helvetin taitava kitaristi..
1
Zaphod
12.09.2006 16:34:02
löytyypi osoitteesta www.luismoreno.com. Itse olin myyty, on niin puhdas tekniikka, mutta kaverin ei tarvitse tilutella kokoajan(mikä on näinä päivinä aika harvinaista)
oiva tumpeloinen
12.09.2006 16:47:37
Eipä tuossa nyt mitään erikoista mielestäni ollut. Tai siis olihan sälli taitava tekniikan suhteen noissa mp3-clipeissä, mutta ei niistä mun mielestä mitään järisyttävää tyylitajua tihkunut. Välillä tuntu jotkut sweepit tunkevan sinne puoliväkisin.
 
Ei ainakaan mitään uutta, mitä ei monet muut starat jo tee. Ihan kivaa soittoahan tuo muuten oli.....paitsi sen vibrato ei ainakaan muhun uponnut. Sanottakoon nyt kuitenkin, etten mä itse tuollaiseen kykene.
jyri.salonen
12.09.2006 19:38:47
 
 
löytyypi osoitteesta www.luismoreno.com. Itse olin myyty, on niin puhdas tekniikka, mutta kaverin ei tarvitse tilutella kokoajan(mikä on näinä päivinä aika harvinaista)
 
Maailmassa on aika monta tommosta soittajaa.
Hiku
12.09.2006 20:34:36
Ei tämäkään hemmo mikään niin ihmeellinen ole, mutta jostain syystä tykkään sen soitosta todella paljon: http://www.ozielzinho.com.br/
 
Varsinkin video-osiosta löytyvä Improviso 2 on aivan mahtava.
Paljon virtuaalikypärä maksaa?
Ze Kink
12.09.2006 21:13:53
Mun mielestä tuo kuulosti vähän saman toistolta ja skaalojen juoksemiselta. Hyvä tekniikka oli joo, mutta ei se sitä oikein osannut käyttää.
KÄYTÄ USAN KONTSUA UN USA USAN KONTSU O SEMMONEN AITO KONTSU VEÄTSE VAA SIIHE PINTAA, YO,
Wk
12.09.2006 22:29:06
Meikäläinen diggaa myös tosta Ozielin soitosta, osaa hommansa.
http://www.mikseri.net/users/108413.php
InYourFace90
14.09.2006 15:14:22
Meikäläinen diggaa myös tosta Ozielin soitosta, osaa hommansa.
 
Niin minäki.
Musa oli iha hyvää ja soittaja samoin, mutta ehkä vähä liian paljo tilutusta.
Up The Irons!
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)