Aihe: laulattaa
1
corno
03.09.2006 00:32:58
joku valopää on julkisuudessa väittänyt, että kuka tahansa osaa laulaa!minä olen julmasti eri mieltä.miten helkutissa se on edes mahdollista?
torvi suoraksi!
gilmoure
03.09.2006 10:35:48
jep.. ja kuinka moni oikeesti tajuu kuinka se äänikoneisto sitten toimii :o ja jaksaa treenaata niin paljon että saa sen toimimaan
tanjuli
03.09.2006 12:27:01
jep.. ja kuinka moni oikeesti tajuu kuinka se äänikoneisto sitten toimii :o ja jaksaa treenaata niin paljon että saa sen toimimaan
 
niinp, motivaatio.
 
vaikka miten ymmärtäis käsi-silmä -yhteispeliä mutta jos ei ole mitään motivaatiota niin ei sitä opi. en o koskaan oppinu pelaamaan mitään sellaisia pelejä missä pitää jollain raajalla osua lentävään/liikkuvaan esineeseen ja sitten tämä lentävä/liikkuva esine pitäisi raajaa apuna käyttäen saada siirtymään jonnekin tiettyyn paikkaan/suuntaan. en oo koskaan vaan tajunnu että miks pitäis. joten en oo koskaan oppinu selviytymään esim. futiksessa tai lentiksessä.
 
haitanneeko tuo. laulamisen kans on vähän sama juttu. jos ei oo motivaatioo opetella niin ei opi.
[i hear voices but at least they're on tune]
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)