Aihe: World Trade Centerin iskuista tulossa elokuva
1
MV
11.07.2006 01:17:48
Semmottis, tänään krapuloissa tuli leffoissa käytyä ja iskivät mainoksen kankaalle..
 
True story of Will Jimeno and John McLoughlin, two Port Authority police officers who rushed into the burning World Trade Center on 9/11 to help rescue people, but became trapped themselves when the tower collapsed. A race against time ensued to free them before their air ran out.
 
Ja tässä traileri:
 
http://www.apple.com/trailers/paramount/wtc/
 
Luulenpa, että täytää tsekata kun tulee..
"Jostai kuulin että miesten g-piste o about 8cm syvällä peräaukon seinämässä. Ei ihme että rupee aina naurattamaa ku käy paskalla." -Nazareth
Spawn
11.07.2006 01:21:19
Katsoin trailerin silloin joskus. Täällä taitaa olla jotain aiheesta:
http://muusikoiden.net/keskustelu/p … &t=121321&o=0&#p4860056
 
Itselläni ei oikein nappaa. Tosin ei sitä vastaankaan ole, että aiheesta leffa tehtiin, mutta jotenkin yhdentekevää. Toisaalta eikös elokuvabisnes yleensä.
"Hyvän nopeuden saavuttaminen vaatii paitsi kärsivällisyyttä, myös progressiivisuutta!" -Rumpali Kainuusta
Jani The Rock
11.07.2006 01:21:37
 
 
Mä taas luulen etten koske tuohon 20 metrin seipäälläkään.
The road never ends for me, kid.
MV
11.07.2006 01:27:12
Sääh, tottakai tuostakin oli jo keskusteltu:)
"Jostai kuulin että miesten g-piste o about 8cm syvällä peräaukon seinämässä. Ei ihme että rupee aina naurattamaa ku käy paskalla." -Nazareth
Lennu
11.07.2006 11:38:57
 
 
Yhtä mielenkiintosta ku Titanic, "se ajaa jäävuoreen ja uppoo" "öö, nii'i?"
 
Joo taitaa jäädä kattomatta. Toisin ku Titanic, sen oon nähny ainakin kymmenen kertaa.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)