Aihe: Ilmaista eristystä treenikselle
1 2
käsi
11.04.2006 09:26:35
 
 
aika monet kaupat antavat ns jäteensä pois ilmaiseksi. eli ei muuta kun kiertelemään. monet rakennustarvike myymälät voivat olla todellakin loistavia löytöpaikkoja, esim rikkoutuneita levyjä sun muuta saapi hakea ilmaiseksi tai jotain nimellistä korvausta vastaan. jos ulkonäkö ei haittaa niin kannattaa käydä kyselemässä.
jos olet korvias myöten paskas ja kuses on paras pitää suu kiinni
Da Make
11.04.2006 13:21:23 (muokattu 13.04.2006 09:18:22)
Melkein ilmaiseksi kannattaa kysellä Isoveriltä B-luokan akustiikkalevyä, sitä myydään kilohinnalla. Tilasin sieltä 24neliötä.
Katso omat plussasi täältä! :::: Kamarinki: H&K ZenTera Combo - Helsinki
Jake.e
16.04.2006 16:27:41
Älkää niitä kananmuna kennoja laittako seinille. Ne ei eristä ääntä, ne akustoi. Nurkkiin voi laittaa muutaman kennon mutta ei muta. Erityksenä toimii vanhat raskaat matot. Ripustakaa mattoja katosta roikkumaan niin että ne ovat irti seinästä. Joku 3-5cm olisi hyvä jättää sinne väliin.
Anal fist fuck is the best!
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1 2
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)