Aihe: Motu 828 ja Windows XP SP2
1
Almost famous
03.03.2006 14:43:53
Meidän rumpali osti tollasen joulun tienoilla (kun vanha malli sano jostain syystä sopimuksen irti) ja hyvin tuntu pelaavan. Ei ainakaan ajureissa mitään ongelmia. Nyt en kyl uskalla mennä sanomaan olis SP2 asennettuna vai ei.
 
En tiedä sitten mikä vika siihen vanhaan 828:n tuli, mutta se vaan lakkas tunnistumassa windowssissa. (ja kokeiltiin useessa koneessa ja monella kaapelilla) Voi tietty olla ihan pikku vika vaikka liittimessä, mutta kun ei tiennyt varmaksi ja huoltoa ei suomessa tehdä, niin rumpali osti sitten uuden. Noitahan vois sitten linkittääkin, että jos sais vanhan kuntoon niin sillekin löytyis käyttöä.
 
Paljon helpompi tuolla uudella oli tasot säätää, kun tuossa on tasomittarit laitteessa. Myös monitorointi on järjestyy kätevästi ajureiden kautta.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)