Aihe: Petri Wallin kitarakamat.
1
opaa
16.01.2006 22:34:03
Tiedättekö millä laitteilla mies soitteli? Mielenkiinnosta vain kyselen kun saundi on mun mielestä aivan upea. Lespan mikit, wahi, vahvistin, muut pedaalit ym kaikki kiinnostaisi tietää:)
Joees
16.01.2006 22:35:35
Tiedättekö millä laitteilla mies soitteli? Mielenkiinnosta vain kyselen kun saundi on mun mielestä aivan upea. Lespan mikit, wahi, vahvistin, muut pedaalit ym kaikki kiinnostaisi tietää:)
 
Onhan tuosta keskusteltu täällä jo ties kuin paljon. Et testannut hakua?
Groooove is in heart!
Sama se millä argumenteilla ei-äänet voittaa kunhan ne voittaa. Se on protestointia ja merkki siitä, että tavallisillakin ihmisillä on vielä pokkaa käskeä päättäjien suksia helvettiin. -Jani The Rock
opaa
16.01.2006 22:43:50
enpä älynnyt joo. kyllähän noita nyt tuolta näyttää löytyvänkin.
Zymnasty
17.01.2006 00:05:19
 
 
Noita lespa malleja en aikaisemmin senkumemmin arvostanut, enkä ajatellut että niilllä vois vetää kaikenlaista. Wallin kitaraa sain soittaa kerran vähän pitempään ja mieli muuttui. Ei voi muuta sanoa kuin että soitin oli käsittämättömän hyvä, vireinen sekä soittamaan innostava. Sielukas. Nauhat suht paksut ja mikeistä irtosi joka lähtöön. Soundit "kylmänä" myös maukkaat.
Ois mukava omistaa vastaavanlainen peli.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)