Aihe: hamer diablo
1
mikko k
01.11.2005 18:16:20
kyllähän siihen luulis käyvän mikä tahansa kampi merkistä riippumatta(olettaen että siinä on samanlainen kiinnitys)..ja kannattaa sitten kattoo että ne kierteet on samanlaiset
Auf Wiedersehen..sanoi Lapin polttaja
JuliusUK
01.11.2005 18:17:48
tietääkös joku mistä sais uuden kammen vai käykö ihan jotku basic floikka kammet.. tos on sellanen mutterikiinnitys (asiantuntevasti todettuna) :D
 
Kuvia kehiin.. mulla on kans jonkunsortin "mutterikiinnitys" mun ESP Grassroots (LTD:n vastaaavuus Japanin markkinoilla) kitaran lisenssifloikassa. Että vaikuttais olevan aika yleismallia, mutta jos laitat kuvaa niin näkyis että näyttääkö se samanlaiselta.
 
Kitaran/tallan kanssa voi myös mennä soitinkauppaan. Jos asut pk-seudulla Millbrook (http://www.millbrook.fi) on oiva kauppa joka varmasti kannattaa käydä vilkasemassa.
plöö
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)