Aihe: David Lee Roth, Tommy Lee, Vinnie Vincent, Bob Daisley = Bändi?
1 2
T.R.N.
02.10.2005 18:57:38
Mä kun jotenkin olin siinä uskossa, että roth on ollut ensihoitajana N.Y.:ssa jo muutaman vuoden.
Viime huhujen mukaan olisi värväytynyt armeijaan johonkin lääkintä-upseeri koulutukseen.
 
Mistä näistä tietää?
 
Toivottavasti tuosta bändistä ei kuulla tämän jälkeen.
Hyviä jätkiä kait, mutta erillään...
Vahingonilo on..???.. Ihan kivaa! (Kaikkien kitarasankarien sankari Danny"DEE"Rottenstar orkesterista theFabulous65)
rheinone
02.10.2005 20:47:54 (muokattu 03.10.2005 23:04:15)
http://www.bobdaisley.com/
 
Eli lähinnä ainoastaan kahinoinut Ozzya vastaan lakituvassa...
 
E: Toi oli ehkä vähän kohtuuttomasti todettu; Onhan kundi tehnyt viimeisen viidentoista vuoden aikana levyn-pari vuodessa mm. sellaisten nimien kuin Gary Moore, Jon Lord, Carmine Appice, Lee Kerslake ja Steve Morse kanssa.
All you gotta do is plug me into High Voltage Rock'n'Roll.
stickyfinger
03.10.2005 11:00:40
No tuulesta temmattu huhuhan tollanen kokoonpano on. Ei ikuna tule tapahtumaan. Tommy Lee on ainakin luonnollisesti kiinni emoaluksessaan Mötleyssä + kaikessa muussa egoboostailuspedeilyssä ettei aikaa voi muulle jäädä.
 
Vinnie Vincentin viimeisten vuosien meiningeistä ei kukaan tiedä mitään. Piiiitkän on liikkunut huhuja siitä että Vinnie olisi käynyt läpi sukupuolenvaihtoleikkauksen...heh..
No, millään lailla ei elonmerkkejä mies (?) ole itsestään antanut, ainakaan noin julkisuuteen.
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day." - Dean Martin
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1 2
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)