Aihe: halpa, hyvä kitara kotisoittoon, onko sellaista?
1 2
vantage
03.05.2003 11:11:36
mitäs iboja suosittelisitte? näyttää jotain halpoja olevan uusina, ei tosin rg sarjassa vaan niitä muita
 
Osta ihmeessä Washburn jos meinaat halvan ostaa
Heavy Metal Is The Law
Crackis
03.05.2003 21:09:29
Käytettynä pitäs kyllä irrota tuolla 350 eurolla jo sellanen peli millä kelpaa soitella vähän pitempäänkin.
Torin puolella taisi olla muutama Charvelin keppi jotain 300 euron pintaan myynnissä.
UGH! Olen puhunut.
outo_O
04.05.2003 12:23:14
mitäs noi charvelit o uutena? ne vissii on aika orientoituneita just rock/hevi soittoon? täytynee alkaa ettii töitä et saan massii noihi vehkeisii. vahvari combosta ei o mitää hajua, mikä olis sopiva halpis, ja hyväks havaittu yleisesti?
"sepalus auki"
Juzzu
04.05.2003 12:33:39
Joo, muta se on sitten tuurilla jos löyttyy se oikea. Ne nimittäin tehty jossain koreassa lapsityövoimalla ja toisinaan näkee ihmejuttuja niissä. Epiphnen sijasta ottaisin Tokain, ne on kuulemma usein hyviä.
 
Kovasti näitä ihmejuttuja näkee myös täällä netissä. Onko Tokain omistajat niin epävarmoja itsestään ja omasta ostoksestaan, että pitää mollata Epiluuria joka paikassa?
 
Tietenkin, mielelläni luen tiukkaa faktaa mahdollisista pienen ihmisen riistosta, sitä kun sinun mukaan siis kitarateollisuudessakin on? Kerro toki lisää?
Tonttoroi! Ponkkolaala piu! Tiruliru löts!
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1 2
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)