Lisäsin yhtyeen tuonne ja vaikutti ihan mukavalta, mikserimeininki, mutta bonuksena suoraan sivulla oleva playeri, joka alkaa soitella musiikkia automaattisesti. Ja editoiminenkin aika helppoa ja monipuolista. Ei mikään webbisivun korvike, mutta hyvä lisä kuitenkin ja eihän lisäpromootiosta ja verkostoitumisestakaan koskaan haittaa ole.
Lisäksi tuolla mukana ihan nimiyhtyeitä mm. Billy Corgan, Eels, Stereophonics, Guru, Posies yms. ihan saman näköisillä esittelysivuilla kuin tavalliset taatelintallaajat. Kehtaisikohan sitä pyytää olla Eelsin ystävä?
http://music.myspace.com/index.cfm?fuseaction=musicI wanna walk up the side of the mountain, I wanna walk down the other side of the mountain, I wanna swim in the river, lay in the sun, I wanna try to be nice to everyone.