Aihe: Sónar 2004
1
krushing
21.06.2004 01:32:32
 
 
Olisi voinut tietysti etukäteenkin kysellä, mutta oliko kukaan paikalla? Itse kotiuduin pari tuntia sitten festarihumusta ja auringonpaisteesta..
 
asiasta tietämättömille:
http://www.sonar.es
 
parit kuvat (isoja):
http://www.hylky.com/sonar/graff_panor.jpg
http://www.hylky.com/sonar/gener_panor.jpg
krushing
22.06.2004 13:54:43
 
 
Ei kai siinä mitään superihmeellistä ole, mukavat festarit mainiolla esiintyjäkaartilla mukavassa paikassa ja leppoisalla meiningillä. Koneistossa ei tänä vuonna ole oikein mitään itseäni kiinnostavaa, tuolla oli läjäpäin.
polyfonken
24.06.2004 13:00:38 (muokattu 24.06.2004 13:02:02)
 
 
sonarissa pari vuotta sitten olleena voin yhtyä ruksinkiin - leppoisaa, aurinkoa, modernin taiteen museon sisäpiha ja niiden megatähtien lisäksi paljon tuntemattomia esiintyjiä jotka yllättää hyvyydellään. ei ankeaa harmaa betonimökki jossa soitetaan piripolkkaa, esiintyjät ei saa palkkioita ja jossa kytät ratsaa jokaisen hipinnäköisen retaleen.
 
eli järjestäjät tietää mitä tekee ja esiintyjät sekä yleisö tykkää tulla paikalle koska niitä kohdellaan mukavasti. lisäbonarina esillä on elektronista taidetta ja hienonhieno kaupunki.
t. (http://www.polyfonken.com/ghostmonkey)
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)