Aihe: Terminator reboot (James Cameron + Tim Miller)
1
Torniojaws
06.10.2017 01:15:52
 
 
Se on sitten virallisesti totta:
https://www.youtube.com/watch?v=qZ-O7CVnqA0
 
Ja mukana on Arnold ja Linda Hamilton (kts 2:20 tuossa videossa).
Vortech Industrial Death Metal
Eos
06.10.2017 17:32:19
 
 
Onko kyseessä todellakin reboot vai saako tämä hieno saaga vihdoinkin ansaitsemansa kolmannen osan? Toivotaan parasta kuitenkin.
 
Olihan tässä välissä kolmekkin rymistelyä, vaan en tiiä. Itsellä jäi niistä vähän sellainen olo kun koittaisi juoda kännin viidellä oluella.
Kummiseta
06.10.2017 23:49:19
Eos: Onko kyseessä todellakin reboot vai saako tämä hieno saaga vihdoinkin ansaitsemansa kolmannen osan? Toivotaan parasta kuitenkin.
 
Olihan tässä välissä kolmekkin rymistelyä, vaan en tiiä. Itsellä jäi niistä vähän sellainen olo kun koittaisi juoda kännin viidellä oluella.

 
Tuon haastattelun perusteella ukkeli sanoi etta suora jatko-osa T2:lle eli ei mikaan reboot. Jos tosiaan trilogiaa meinaavat niin saavat kylla pitaa kiiretta, Arska on jo 70v. kuitenkin.
Jäähyn syy: Komodo-källi -ketju.
Torniojaws
07.10.2017 01:35:04
 
 
Kummiseta: Jos tosiaan trilogiaa meinaavat niin saavat kylla pitaa kiiretta, Arska on jo 70v. kuitenkin.
 
No, olihan se aika vakuuttava CGI-arska noin teknisesti tuossa Salvationin lopussa varsinkin, jossa oli ruudussa kuitenkin jotain 5 min luokkaa?
Vortech Industrial Death Metal
Bluesmies
07.10.2017 21:18:04
Pelottaa. Pelottaa todella paljon.
chico_miguel
10.10.2017 17:03:06
Bluesmies: Pelottaa. Pelottaa todella paljon.
 
Sama!
 
Vaikka Tim Miller onkin mainio ohjaajavalinta.
"Eres tú cabron hijo de puta"
Pikku-Henry
11.10.2017 13:55:46
Vähempi minua pelottaa, entä kahden edellisen ohjaajan kohdalla. Cameronihan voisi vielä yhden oleellisen houkutella matkaan?
 
https://www.theterminatorfans.com/b … -terminator-6-motion-picture-score/
tomaattiorava
12.10.2017 20:51:49
Kiinnostaapa kyllä kovasti minkälaista tarinaa Cameron on tähän kynäilly.
Milleriltä ei kyllä kovin montaa ohjaajan krediittiä löydy mutta uskon että kynnelle kykenee. Etenkin jos Cameron vähän kattoo perään ettei käy huonosti, ellei hänkin sittten oo yhtä lahonnu kuin Ridley Scott nykyisin ja koko homma on ihampaska.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)