Aihe: King 810
1
Raiku
04.01.2015 11:26:59
 
 
Juu aika mielenkiintoinen rypistys, rumpalilla livenä hauska tyyli vetää. Lyriikat aika tylyjä mut en sit tiedä onko se sit sitä "mä oon bad ass mä oon kadulta" jenkki shittiä, onhan se Flint aika tyly mesta en sitä sano. mut loppujen lopuks perus rankkaa settiä.
pushead
04.01.2015 15:12:36
Eihän ne yritä olla mitään bad ass. Ne vaan pukee musiikiksi sen mikä on fiilis asua tuolla ''murhakaupungissa''. On kyllä tullut kuunneltua ihan pirusti tätä viime päivinä.
Raiku
06.01.2015 11:22:42
 
 
Joissain biiseissä oli lyriikkana en muista sana tarkkaan mut tyyliin " Mua kannattaa varoa olen kävelevä kuolema, harvat selviää mun tapaamisesta" ja jotain et "Kriitikot kannattaa varoa mitä sanoa tai voi olla et kieli katkeaa" ja jotain " tapoin ekan ihmisen 9 vuotiaana"
 
Videoissa pannaan vasikoita pussiin ja jokeen sekä levaillaaan kaikenlaisilla ak-47:lla ja ysimillisillä. Voi olla että kaverit ei sitä tahalleen tee mut tulee vaan vähän väärä kuva. Videot täynnä huivinaamasia kavereita "king810" tatskoja sääret ja kädet täynnä yms. Only the strongest survives, Biohazard aloitti aikoinaan kyseisen pössiksen, mut ilman tykkejä.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)