Brett Garsed on niin upea muusikko ja kitaristi, että ansaitsee kyllä oman keskustelun muusikoidennetissä, eli tässäpä sellainen. =)
Itse olen kuunnellut Brettiä jostain noin 90-luvun alusta ja muistan kun menin ostamaan hänen opetus-DVD:n F-musiikista silloin kun VHS:t olivat vielä joka päiväisiä juttuja ja muistan kun viimein katsoin kotona ko. videon niin olin lentää perseeelleni, koska kaveri vaan yksinkertaisesti soitti niin hyvin. Mun mielestä hänen soitossaan on vain kaikki palaset loksahtaneet paikoilleen parhaalla mahdollisella tavalla. Vai mitä mieltä te muut olette näistä muutamasta esimerkistä:
https://www.youtube.com/watch?v=ln2h6dQC1-4 https://www.youtube.com/watch?v=yjOlfqL50lQ https://www.youtube.com/watch?v=zXpnUYwbqYs Eli, saisko kyseisestä herrasta keskustelua tähän ketjuun? =)
Aina voi yrittää.