Aihe: The path of life
1
Kurome
21.05.2004 10:17:37
juuh, "ihan ok", kuten kavereille aina sanotaan. Jos nimeää tolleen mahtipontisesti biisinsä, niin kaitpa ne sitten kiljutaan ilmoille sinfonian sekaisen tilutuksen tahdissa. Eipä tuossa mainintoja, ehkä "mild" ei ole paras sana asiayhteyteen, mutta sinäänsä kai ihan sama. Tylsät, mitään sanomattomat lyriikat, jotka sopis johonkin lyriikoiden halpiskoriin perusskaalatilulilusetityksen kanssa. Ja Japaniassa pyöritään ympyrää, hypitään ja kiljahdellaan.
 
Minäkin vihaan kriitikoita.
"Be my reminder here that i am not alone in this..." MJK
Eddie
21.05.2004 11:47:17 (muokattu 21.05.2004 11:50:05)
 
 
Jos nimeää tolleen mahtipontisesti biisinsä, niin kaitpa ne sitten kiljutaan ilmoille sinfonian sekaisen tilutuksen tahdissa.
 
Sehän tässä oli tarkoituskin, vaikka enhän minä kunnolla tiluttaa osaa. :)
"If you like metal, you´re my friend."
Von Härskiburg
21.05.2004 17:39:32
 
 
Joo ei oikein sytyttänyt. Jäi sellainen fiilis, että eiköhän tämä ole jo tehty aika monta kertaa. Kielioppi oli kyllä näköjään hyvin hallussa, siitä lisäpisteitä.
"Fantastista!", myhäili nekrofiili kalmistossa.
ganesha
26.05.2004 17:56:35
tää vois olla jotain uutta Paul McCartneytä. ja tiedoksi vaan, että mä en voi sietää uutta Paul McCartneytä :D
"if we can´t be free, let´s at least be cheap!" - Frank Zappa
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)