Aihe: 100 000km vähän nopeammin!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 1040 41 42 43 44
N_Bates
19.05.2014 16:10:20
 
 
Miikss: 12351 + 57 = 12408 km
 
Viikon kilsat.
 
12408+85=12493
Miikss
22.05.2014 21:26:33 (muokattu 22.05.2014 21:26:51)
12493 + 88 = 12581 km
 
Varsinaisia kuntolenkkejä tässä ei vielä tälle kesälle ole tullut poljettua, mutta autokaan ei kyllä ole liikkunut maanantain jälkeen. Kyllähän noita kilsoja tulee ihan hyötyajostakin suhteellisen reippaasti. Ens viikolla jos alkas sitten bändikiireiden vähän helpottaessa polkemaan kunnolla ja parantelis sijotustaan Kilometrikisassa firman joukkueessa.
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
Thefish
25.05.2014 19:03:27
stapani: Viikko 21 = 344 km
 
Vuokrasin 3 viikoksi Quest XS.
Hulvaton peli, tosin kankea kevyen liikenteen väylille.
 
12581 + 344 = 12925 km

 
Parin viikon duuni- ja hupiajot:
 
12925 + 145 = 13070 km
"This motherfucker can play AND dance!" - Paul Jackson
Esa H
25.05.2014 20:42:59
13070 + 39 = 13109
N_Bates
25.05.2014 21:03:40
 
 
Esa H: 13070 + 39 = 13109
 
Viikon kilsat.
 
13109+126=13235
Miikss
31.05.2014 18:39:08
N_Bates: Viikon kilsat.
 
13109+126=13235

 
Tänään kesän eka oikee kuntolenkki, vajaa 60 kilsaa. + muut kilsat n. viikon ajalta.
 
13235 + 102 = 13337 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
stapani
01.06.2014 12:10:20
Miikss: Tänään kesän eka oikee kuntolenkki, vajaa 60 kilsaa. + muut kilsat n. viikon ajalta.
 
13235 + 102 = 13337 km

 
Viikko 22 = 338 km
 
13337 + 338 = 13675 km
Tapani
Esa H
01.06.2014 20:23:53
13675 + 21 = 13696
N_Bates
01.06.2014 22:24:37
 
 
Esa H: 13675 + 21 = 13696
 
Eka tonni tälle vuodelle poljettu.
 
13696+64=13760
lifer
02.06.2014 13:15:40
 
 
13760 + 30 = 13790
juici
02.06.2014 17:24:25
 
 
lifer: 13760 + 30 = 13790
 
Neljä viikkoa, 130 km.
 
13790 + 130 = 13920
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
lifer
06.06.2014 14:24:08
 
 
13920 + 32 = 13952
jii.pee
07.06.2014 17:54:05
4.5-24.5: 91km
 
13952 + 91 = 14043
Cannot The Kindom Of Salvation Take Me Home? -Paul Gerhardt http://www.youtube.com/user/JJiipee/videos Tsekatkaas covereitani!
N_Bates
08.06.2014 18:19:57
 
 
jii.pee: 4.5-24.5: 91km
 
13952 + 91 = 14043

 
14043+134=14177
Miikss
08.06.2014 21:11:03
14177 + 101 = 14278 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
stapani
08.06.2014 22:38:55
Miikss: 14177 + 101 = 14278 km
 
Viikko 23 = 899 km
Brevet-sarja nyt ajettu.....
 
14278 + 899 = 15177 km
Tapani
timobass
09.06.2014 11:13:05
stapani: Viikko 23 = 899 km
Brevet-sarja nyt ajettu.....

(y)
 
14278 + 899 = 15177 km
+2x20km = 15217km
lifer
11.06.2014 16:40:05
 
 
15217 + 19 = 15236
lifer
15.06.2014 14:01:18
 
 
15236 + 60 = 15296
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)