Aihe: Kuinka kauan menee basisteilta fillaroida 100000km?
1 2 3 4 545 46 47 48 49 50 51 52
stapani
30.06.2013 15:01:41
hollstro: Aamun lenkkin 20 km.
 
88337 + 20 = 88357 km

 
Yep
 
Tämän viikon lenkurat
24.6 - 30.6 = 298 km
 
88357 + 298 = 88655 km
Tapani
helperi
30.06.2013 16:13:27
stapani: Yep
 
Tämän viikon lenkurat
24.6 - 30.6 = 298 km
 
88357 + 298 = 88655 km

 
88655 + 24 = 88679
Esa H
30.06.2013 16:21:07
88679 + 55 = 88734
Miikss
30.06.2013 20:21:15
Esa H: 88679 + 55 = 88734
 
Pikkusen vajaa satasen lenkki:
 
88734 + 98 = 88832 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
N_Bates
01.07.2013 01:22:33
 
 
Miikss: Pikkusen vajaa satasen lenkki:
 
88734 + 98 = 88832 km

 
Viime viikon saldona tasan sata.
 
88832+100=88932
Antti K.
01.07.2013 11:03:16
N_Bates: Viime viikon saldona tasan sata.
 
88832+100=88932

 
Siinä se 100000 000 00 cm lähestyy...
 
88932 + 10 = 88942 km
hemmo
01.07.2013 14:47:44
 
 
Antti K.: Siinä se 100000 000 00 cm lähestyy...
 
88932 + 10 = 88942 km

 
kesäkuun työ ja huviajelut
 
88942 + 450 = 89392 km
lifer
02.07.2013 17:27:05
 
 
89392 + 250 = 89642 km
 
työmatkailua. ostin tiistain kunniaksi oikein kypäränkin.
89642 + 30 = 89672
Pueri sunt pueri et pueri puerilia agunt
mondo
02.07.2013 20:00:59
VIIKON AVAUS...89672+6km=89678km
lifer
03.07.2013 20:41:09
 
 
89678 + 30 = 89708
Pueri sunt pueri et pueri puerilia agunt
Esa H
05.07.2013 08:46:50
89708 + 54 =89762
mondo
06.07.2013 17:56:04
89762km+14km=89776km....HAPPI HOMMAA.
Miikss
07.07.2013 19:25:55
mondo: 89762km+14km=89776km....HAPPI HOMMAA.
 
Oli tuossa viikon tauko pyöräilystä paskan sään ja bändikiireiden takia, nyt sitten vetäsin tuossa kevyen lämmittelylenkin huomiseks suunnittelemaani hullumpaa repäsyä varten:
 
89776 + 27 = 89903 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
stapani
07.07.2013 19:47:21
Miikss: Oli tuossa viikon tauko pyöräilystä paskan sään ja bändikiireiden takia, nyt sitten vetäsin tuossa kevyen lämmittelylenkin huomiseks suunnittelemaani hullumpaa repäsyä varten:
 
89776 + 27 = 89903 km

 
1.7 - 7.7 pyörittelyt : 303 km
 
89903 + 303 = 90206 km
Tapani
N_Bates
07.07.2013 22:04:41
 
 
stapani: 1.7 - 7.7 pyörittelyt : 303 km
 
89903 + 303 = 90206 km

 
Viikon kilsat.
 
90206+137=90343
hollstro
07.07.2013 22:41:21
 
 
N_Bates: Viikon kilsat.
 
90206+137=90343

 
Aamulenkki 20 km
 
90343 + 20 = 90363 km
vasemmassa lahkeessa-klubin elinikäinen kannatusjäsen
juici
08.07.2013 13:09:37 (muokattu 08.07.2013 13:09:55)
 
 
hollstro: Aamulenkki 20 km
 
90343 + 20 = 90363 km

 
Fillarin korjaantumisen jälkeen 87 km.
 
90363 + 87 = 90450
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
mondo
08.07.2013 14:51:33
90450km+13km=90463km Hiljalleen.
Miikss
08.07.2013 20:42:55
mondo: 90450km+13km=90463km Hiljalleen.
 
Reilumpi pyörälenkki, 118 kilsaa ja työmatkat:
 
90463 + 133 = 90596 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)