Aihe: Kuinka kauan basisteilta menee juoksennella 10 000 km
1 2 3 4 5 617 18 19 20 21
absqua
12.06.2013 12:03:03
512 + 80 = 592km
Always play on one and don't fake the funk. -Bootsy-
T.Nick
13.06.2013 21:56:20
absqua: 512 + 80 = 592km
 
Kovassa kunnossa oot. Onks tuos viikon kilsat?
 
592+9=601
 
Keski-Uusimaan viikkorasteilla vähä leimaamassa rasteja.
"Hyvin sä vedät ...ja työnnät."
lifer
13.06.2013 22:17:48
 
 
601 + 4 = 605
 
lämmintä riittää.
Pueri sunt pueri et pueri puerilia agunt
lifer
15.06.2013 12:15:20
 
 
605+4=609
 
"virhe! Tyhjä tai liian lyhyt kirjoitus!"
 
ei sitte, sepostellaan kerran ylläpito vaatii. vuorotyömiehen näkökulmasta juokseminen on oiva tapa saada kehon toiminta lähemmäs normaalia. Yövuoron jälkeen kevyt laukka herättää henkiin ja mahdollistaa päiväelon.
Pueri sunt pueri et pueri puerilia agunt
Esa H
16.06.2013 22:34:13
609 + 7 = 616
mondo
17.06.2013 07:48:58
616km+5km=621km
CheRoberto
17.06.2013 08:59:08
621 + 6 = 627 km
T.Nick
17.06.2013 22:04:09
627 + 9 = 636 kilomjotor.
"Hyvin sä vedät ...ja työnnät."
mondo
19.06.2013 11:25:41
636km+7km=643km
mondo
20.06.2013 10:10:47
643km+5km=648km Hyvät juhannukset kaikille käykäähän lenkillä.
T.Nick
21.06.2013 09:30:04
648+9=657
 
Näin matkalla käärmeen.
"Hyvin sä vedät ...ja työnnät."
absqua
21.06.2013 13:52:05
657 + 26 = 683
 
Hyvät Mittumaarit kaikille!
Always play on one and don't fake the funk. -Bootsy-
T.Nick
22.06.2013 10:35:35
absqua: 657 + 26 = 683
 
Hyvät Mittumaarit kaikille!

 
683+9=692
 
Junalenkki Miehelän juhannuksessa.
"Hyvin sä vedät ...ja työnnät."
mondo
23.06.2013 10:21:40
692km+5km=697km
T.Nick
24.06.2013 12:46:01
697+9=706
 
Joo, kävin aamulenkillä
"Hyvin sä vedät ...ja työnnät."
T.Nick
24.06.2013 22:07:10
T.Nick: 697+9=706
 
Joo, kävin aamulenkillä

 
706+17=723
 
Joo, iltalenkki.
 
Kollega ilmotti mut duuniporukan mukana Helsinki City Marathonille. Täytyy alkaa treenaa, huonoin juoksija saa potkut.
"Hyvin sä vedät ...ja työnnät."
mondo
25.06.2013 12:04:38
723km+7km=730km
mondo
26.06.2013 11:15:36
730km+7km=737km Mahtavaa keliä pitää.
T.K.
26.06.2013 13:42:39
Liityn ketjuun mukaan, juoksut 1.5 - 26.6. 180 km. Eli 737 + 180 = 917 km.
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)