Aihe: Kuinka kauan menee basisteilta fillaroida 100000km?
1 2 3 4 542 43 44 45 4648 49 50 51 52
stapani
01.06.2013 21:58:52
MPU: 83407 km + 180km = 83587km. Tämän kevään työmatka-ajot loppu eilen. Syksyllä samaa ajoa lisää, nyt ajoa loman merkeissä.
 
Yep
 
24.5 - 31.5 = 459 km
 
83587 + 459 = 84046km
Tapani
Heikki L.
02.06.2013 03:12:16
 
 
stapani: Yep
 
24.5 - 31.5 = 459 km
 
83587 + 459 = 84046km

 
Harvaa herkkua, keikkamatka pyörällä:
 
84046 + 16 = 84062 km
Basso sanoo pum pum ja pitää suunsa kiinni.
N_Bates
02.06.2013 18:21:56
 
 
Heikki L.: Harvaa herkkua, keikkamatka pyörällä:
 
84046 + 16 = 84062 km

 
Viikon kilsat.
 
84062+120=84182
hemmo
02.06.2013 18:44:35 (muokattu 02.06.2013 18:44:53)
 
 
N_Bates: Viikon kilsat.
 
84062+120=84182

 
toukokuun työmatkat
 
84182 + 400 = 84582 km
Miikss
02.06.2013 20:12:43
hemmo: toukokuun työmatkat
 
84182 + 400 = 84582 km

 
Tänään treeneihin ja takasin:
 
84582 + 20 = 84602 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
Esa H
02.06.2013 20:41:38
84602 + 68 = 84670
Mysteria
03.06.2013 00:47:35
 
 
Esa H: 84602 + 68 = 84670
 
Toukokuun aikana tuli mittariin n. 300 km eli
84970
http://maihinnousu.net/a/2585
M.Hanski
03.06.2013 07:37:55
Mysteria: Toukokuun aikana tuli mittariin n. 300 km eli
84970

 
Viime viikon torstain, perjantain ja tän aamun duunifillaroinnit 77 km.
 
85047
Supercolio
03.06.2013 22:29:50
unskelotti: Viime viikon torstain, perjantain ja tän aamun duunifillaroinnit 77 km.
 
85047

 
Sekalaista pyöräilyä.
 
85047+35=85082km
M.Hanski
03.06.2013 22:36:04
Supercolio: Sekalaista pyöräilyä.
 
85047+35=85082km

 
Duunista takas 15 km. Nyt taitaa pari päivää mennä autoillessa...
 
85097 km.
Heikki L.
03.06.2013 23:29:12
 
 
unskelotti: Duunista takas 15 km. Nyt taitaa pari päivää mennä autoillessa...
 
85097 km.

 
Opetusreissu 32 km:
 
85097 + 32 = 85129 km
Basso sanoo pum pum ja pitää suunsa kiinni.
Heikki L.
04.06.2013 22:11:00
 
 
juici: Viime viikon olin kesälomalla ja tällä viikolla kun ajattelin polkea kaikki työmatkat fillarilla niin sittenpä päädyin auton töytäisemäksi ja fillari meni korjauskuntoon.
 
85129 + 24 = 85153

 
85153 + 14 = 85167 km
Basso sanoo pum pum ja pitää suunsa kiinni.
helperi
05.06.2013 00:00:05
Heikki L.: 85153 + 14 = 85167 km
 
Pari pyrähdystä pyörällä ehtinyt tänä kesänä
 
85167 + 37 = 85204
Miikss
06.06.2013 20:50:47
helperi: Pari pyrähdystä pyörällä ehtinyt tänä kesänä
 
85167 + 37 = 85204

 
Tämänpäiväset työmatkat ja illan lenkki:
 
85204 + 55 = 85259 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
Supercolio
07.06.2013 22:17:38
Miikss: Tämänpäiväset työmatkat ja illan lenkki:
 
85204 + 55 = 85259 km

 
Pari kertaa keskustaan ja takaisin.
 
85259 + 30 = 85279
hollstro
09.06.2013 12:26:03
 
 
Supercolio: Pari kertaa keskustaan ja takaisin.
 
85259 + 30 = 85279

 
Aamulenkki 20 km. 85279 + 20 =85299
vasemmassa lahkeessa-klubin elinikäinen kannatusjäsen
Miikss
09.06.2013 18:47:13
hollstro: Aamulenkki 20 km. 85279 + 20 =85299
 
Perjantain työmatkat ja tämän päivän pyörälenkki:
 
85299 + 60 = 85359 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
N_Bates
09.06.2013 20:36:18
 
 
Miikss: Perjantain työmatkat ja tämän päivän pyörälenkki:
 
85299 + 60 = 85359 km

 
viikon kilsat:
 
85359+52=85411
Esa H
09.06.2013 21:22:06
N_Bates: viikon kilsat:
 
85359+52=85411

 
85411 + 81 = 85492
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)