Aihe: Kuinka kauan menee basisteilta fillaroida 100000km?
1 2 3 4 540 41 42 43 4448 49 50 51 52
lifer
17.05.2013 19:46:52
 
 
81768 + 28 = 81786
 
pendelöintiä töihin.
Pueri sunt pueri et pueri puerilia agunt
PasiB
18.05.2013 16:44:26
lifer: 81768 + 28 = 81786
 
pendelöintiä töihin.

 
Päämäärätöntä ajelua 15 km + 81786km = 81801 km
mondo
19.05.2013 10:44:00
Illalla happi pyöräilyä...5km+81801km=81806km
mondo
19.05.2013 13:43:40
Aamulla...13km+81806km=81819km
MikaHekkanen
19.05.2013 16:53:08
mondo: Aamulla...13km+81806km=81819km
 
Kausi avattu parilla lenkillä.
 
71 + 81819 = 81890 km
Päiväni murmelina? burgerina? hurmurina?
N_Bates
19.05.2013 20:28:12
 
 
MikaHekkanen: Kausi avattu parilla lenkillä.
 
71 + 81819 = 81890 km

 
Tiistaina oli jo sata poljettu tälle viikolle, mutta viikonloppua kohti tahti vähän hyytyi.
 
81890+140=82030
Esa H
19.05.2013 23:01:58
82030+ 42 = 82072
Miikss
19.05.2013 23:48:29
Esa H: 82030+ 42 = 82072
 
Testasin viiden kilometrin reissun, että joko kestää polvi pyöräillä.
 
82072 + 5 = 82077 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
Miikss
20.05.2013 04:17:08 (muokattu 20.05.2013 04:17:36)
Miikss: 82072 + 5 = 82077 km
 
Täydennän itseäni: Kello 03:40 sängyssä valveilla pyöriessä mietin, että mitähä sitä tekis kun en kuitenkaa saa tänä yönä nukutuks ennen töihin menoa; runkkaisinko, pelaisinko vai katsoisinko jotain sarjaa. Noh päätin lähteä heittämään lyhyen pyörälenkin. Töihinki vois mennä pyörällä kun polvi tuntuu nyt kestävän ja hyvä ilmaki.
 
82077 + 4 = 82081 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
lifer
20.05.2013 17:48:03
 
 
päivän työmatka:
82098 + 30 = 82128
Pueri sunt pueri et pueri puerilia agunt
Heikki L.
20.05.2013 22:01:21
 
 
lifer: päivän työmatka:
82098 + 30 = 82128

 
82128 + 32 = 82160 km
Basso sanoo pum pum ja pitää suunsa kiinni.
NitroJeesus
20.05.2013 23:16:48
Heikki L.: 82128 + 32 = 82160 km
 
Pari lenkkiä yht. 35km + 82160km = 82195 km
Heikki L.
21.05.2013 16:53:36
 
 
NitroJeesus: Pari lenkkiä yht. 35km + 82160km = 82195 km
 
82195 + 14 = 82209 km
Basso sanoo pum pum ja pitää suunsa kiinni.
Esa H
21.05.2013 20:41:57
82209 + 39 = 82248
Miikss
22.05.2013 22:58:37
Esa H: 82209 + 39 = 82248
 
No listaanpa nyt muistaessani eilisen työmatkan ja tämänpäiväisen pyörälenkin (olin tänään laiska ja menin autolla töihin).
 
82248 + 45 = 82293 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
juici
23.05.2013 15:42:53
 
 
Miikss: No listaanpa nyt muistaessani eilisen työmatkan ja tämänpäiväisen pyörälenkin (olin tänään laiska ja menin autolla töihin).
 
82248 + 45 = 82293 km

 
Kolmen ja puolen viikon ajot, 103 km
 
82293+103=82396
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
Miikss
23.05.2013 20:42:58
juici: Kolmen ja puolen viikon ajot, 103 km
 
82293+103=82396

 
Noh tänää tuli taas 35 km matkaa treeneistä ja töistä, nii laitetaas nyt samantie.
 
82396 + 35 = 82431
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
stapani
23.05.2013 21:27:11
Miikss: Noh tänää tuli taas 35 km matkaa treeneistä ja töistä, nii laitetaas nyt samantie.
 
82396 + 35 = 82431

 
Yep
 
Taas pyöritelty muutamat lenkurat :
11.5 - 23.5 = 331 km
 
82431 + 331 = 82762 km
Tapani
Miikss
24.05.2013 19:08:56
stapani: Yep
 
Taas pyöritelty muutamat lenkurat :
11.5 - 23.5 = 331 km
 
82431 + 331 = 82762 km

 
Työmatka ja vähän ajelua ympäri Oulua:
 
82762 + 28 = 82790 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)