Aihe: Kuinka kauan menee basisteilta fillaroida 100000km?
1 2 3 4 539 40 41 42 4348 49 50 51 52
Jylppy
04.05.2013 16:34:38
Visakoivu: Töissä ja kaupassa käynti 79992+11=80003
 
Tutustumista uuteen perheenjäseneen 80003 + 15 = 80018
Esa H
04.05.2013 16:58:50
80018+39=80057
Supercolio
05.05.2013 15:52:28
Esa H: 80018+39=80057
 
Pieni pyörälenkki 80057+20=80077
sepisti
05.05.2013 19:41:38
Supercolio: Pieni pyörälenkki 80057+20=80077
 
80077+19=80096
asaksala
06.05.2013 06:53:51
sepisti: 80077+19=80096
 
Edellinen kirjoitukseni aiheeseen oli viime vuoden toukokuulta. Sen jälkeen oli sportstrackerissa lenkkejä 317km.
 
80096 + 317km = 80413km
PasiB
06.05.2013 10:34:33
Aamulenkki 29 km + 80413km = 80442 km
N_Bates
06.05.2013 17:00:29
 
 
PasiB: Aamulenkki 29 km + 80413km = 80442 km
 
Viime viikolla kävin kerran pyörälenkillä ja pyöräilin kerran töihin.
 
80442+134=80576
Esa H
10.05.2013 20:08:04
N_Bates: Viime viikolla kävin kerran pyörälenkillä ja pyöräilin kerran töihin.
 
80442+134=80576

 
80576 + 54 = 80630
 
Tämän kesän tavoite on Isomylly 125 km elokuussa.
lifer
10.05.2013 21:27:24
 
 
80630 +28 = 80658
Pueri sunt pueri et pueri puerilia agunt
stapani
10.05.2013 22:50:46
lifer: 80630 +28 = 80658
 
Yep
 
1.5 - 10.5 = 641 km
Tässä pisin lenkura:
http://connect.garmin.com/activity/307658255
 
80658 + 641 = 81299 km
Tapani
N_Bates
12.05.2013 20:54:17
 
 
stapani: Yep
 
1.5 - 10.5 = 641 km
Tässä pisin lenkura:
http://connect.garmin.com/activity/307658255
 
80658 + 641 = 81299 km

 
Laiska viikko.
 
81299+33=81332
Miikss
14.05.2013 23:25:07
N. kaks vuotta kokonaan pyöräilemättä ja eilen sain sitten cyclocross pyörän taloon. Tuli sitten tänään vetästyä ihan kunnon testilenkki, otan varman päälle ja sanon että 40 kilometriä, mutta todennäkösesti 45-50 km on lähempänä. Viitisen kilometriä semmosta helvetin mutasta tietä pitkin, kaupan myyjä vielä väitti että nuo ei oo hyviä maastoajoon, mutta kyllä nuo yllättävän hyvin sielläkin liikahti.
 
81343 + 40 = 81383 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
Heikki L.
15.05.2013 13:27:21
 
 
Miikss: 81343 + 40 = 81383 km
 
81383 + 8 = 81391 km
Basso sanoo pum pum ja pitää suunsa kiinni.
absqua
15.05.2013 13:34:00
Heikki L.: 81383 + 8 = 81391 km
 
25.4-14.5 yht 218km
 
81391 + 218 = 81609km
Always play on one and don't fake the funk. -Bootsy-
NitroJeesus
15.05.2013 14:10:45
absqua: 25.4-14.5 yht 218km
 
81391 + 218 = 81609km

 
Tän kevään pari ensimmäistä lenkkiä 81609 + 80 = 81689km
Miikss
15.05.2013 20:39:11
NitroJeesus: Tän kevään pari ensimmäistä lenkkiä 81609 + 80 = 81689km
 
Treeneihin ja takasi: 81689 + 20 = 81709 km
"Lähinnä sie oot sellanen inhorealistinen postmodernia kautta seuraava taidelaji"
Heikki L.
15.05.2013 21:23:49
 
 
Miikss: Treeneihin ja takasi: 81689 + 20 = 81709 km
 
81709 + 8 = 81717 km
Basso sanoo pum pum ja pitää suunsa kiinni.
Visakoivu
16.05.2013 08:32:01
Heikki L.: 81709 + 8 = 81717 km
 
Viime viikon työmatkat ym. 81717 + 45 = 81762km
"Hamster on overdrive."
Antti K.
16.05.2013 12:28:39 (muokattu 16.05.2013 12:30:38)
Visakoivu: Viime viikon työmatkat ym. 81717 + 45 = 81762km
 
Eilen ajeltu 6 + 81762 = 81768 km
 
e: tarkistusmittaus :)
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)