Aihe: Kitaraorkesteri Sinfonity
1
Jyrken
02.12.2012 19:12:44
Paikoitellen tuli Brian May mieleen. Hieno projekti
if you mostly play metallica get kirk hammets signature dunlop wahh pedal
oksatboys
02.12.2012 19:59:45
 
 
Pakkoko on kitaralla vetää aina Vivaldia, kun ei se siitä parane :D Ton mesaliidisoundin vois myös vaihtaa vaikka dumbleen tai tweed deluxeen.
"Tää on nyt nykyaikaa nääs eikä näissä hommissa pärjää enää poljettavan urkuharmoonin ja itsetehdyn lipputankoon ripustetun torvikaiuttimen yhdistelmällä." -LHU
Erska88
06.12.2012 19:11:57
Koomista kun rivi patuja soitti orjallisesti komppia ja jostain dream theaterista karannu hevimörkö veti tiluliitä silmät kii zakk wylde -asennossa :)
Mollihan on duurin vastakohta!
John Titor
07.12.2012 17:08:35
 
 
Kuulostipa huonolta.
Ne, jotka väittävät etteivät kuule ääniä päässään, eivät ole ikinä kuulleet millaista on kun ne ovat vaiti.
Erska88
07.12.2012 18:17:04
John Titor: Kuulostipa huonolta.
 
mä en oikeen löytäny sitä punaista lankaa. Liidi kuulu hyvin mutta kaikki muu oli tasaista ulinaa. Odotin valtavaa polyfoniaa jossa osa olisi bartoneja ja murisisi bassoja ja toiset "jousina" jne.. liian vähän erottelua. Äänialaa jäibpaljon käyttämättä.
Ps. Ei en vedä perässä / paremmin.
Mollihan on duurin vastakohta!
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)