Corba 14.08.2012 22:38:28 | |
---|
TiimyTheDude: Tänäkesänä eioo tullu kilsoja polkupyörään paljookaan. Vaatimaton korteni kekoon. 57007 + 178 =57185 Parit lenkit 126km + 57185km = 57311km Twist! Beat! - Tulta ja tunnelmaa!!! |
artope 15.08.2012 13:01:58 | |
---|
Postin haku fillarilla maaliskuun alusta 0,6km/päivä 57311km + 100km = 57411km "Pelimanni kolmannessa polvessa. Toisessa polvessa kuluma" |
stapani 15.08.2012 17:40:02 | |
---|
artope: Postin haku fillarilla maaliskuun alusta 0,6km/päivä 57311km + 100km = 57411km Yep Kilometrit 1.8 -15.8 = 797 km 57411 + 797 = 58208 km Tapani |
hollstro 15.08.2012 20:59:24 | |
---|
stapani: Yep Kilometrit 1.8 -15.8 = 797 km 57411 + 797 = 58208 km Iltalenkki 23 km 58208 +23 = 58231 km vasemmassa lahkeessa-klubin elinikäinen kannatusjäsen |
Esa H 15.08.2012 23:36:42 | |
---|
hollstro: Iltalenkki 23 km 58208 +23 = 58231 km 58231 + 42 = 58273 Kakskerta ympäri, keskinopeus 32,9 km/h |
hollstro 17.08.2012 11:24:08 | |
---|
Esa H: 58231 + 42 = 58273 Kakskerta ympäri, keskinopeus 32,9 km/h Aamulenkki 44 km 58273 + 44 = 58317 km vasemmassa lahkeessa-klubin elinikäinen kannatusjäsen |
MikaHekkanen 19.08.2012 14:47:13 | |
---|
hollstro: Aamulenkki 44 km 58273 + 44 = 58317 km Parin viikon ajelut, tänään Iijokipyöräilyssä 57 km. 58317 + 179 = 58496 km Neath the bougie a nimble rigger slyly rolls the pea |
Antti K. 19.08.2012 15:42:02 | |
---|
MikaHekkanen: Parin viikon ajelut, tänään Iijokipyöräilyssä 57 km. 58317 + 179 = 58496 km Vaihteen vuoksi auton haku perjantai-illan huurteisten jäljiltä kylältä. 58496 + 4 = 58500 km No höh! |
N_Bates 19.08.2012 18:28:15 | |
---|
Antti K.: Vaihteen vuoksi auton haku perjantai-illan huurteisten jäljiltä kylältä. 58496 + 4 = 58500 km Viimeisellä kesälomaviikolla pääsi vihdoin hyvään pyöräilyvauhtiin. 58500+260=58760 |
jaakonam 19.08.2012 20:13:16 | |
---|
N_Bates: Viimeisellä kesälomaviikolla pääsi vihdoin hyvään pyöräilyvauhtiin. 58500+260=58760 Testilenkki Länsi-Helsingin ja vahinnossa Espoon maisemassa. 58760+14=58774 "Basso on yksinkertaisten miesten monimutkainen instrumentti." |
juici 20.08.2012 14:12:52 | |
---|
jaakonam: Testilenkki Länsi-Helsingin ja vahinnossa Espoon maisemassa. 58760+14=58774 58774 + 37 = 58811 "Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe |
Viime kerran jälkeen 200km +58811km = 59011km Ite kun tekee saa sellasta kun tulee |
Davet 20.08.2012 18:56:44 (muokattu 20.08.2012 18:58:36) | |
---|
MPU: Viime kerran jälkeen 200km +58811km = 59011km 100 km kertynyt, elikkäs, 100+59011 = 59111 km e. perkele, meinasin jo röytää laskemisen.. |
hollstro 25.08.2012 11:42:00 | |
---|
Davet: 100 km kertynyt, elikkäs, 100+59011 = 59111 km e. perkele, meinasin jo röytää laskemisen.. Aamulenkki 41 km 59111 + 41 = 59152 km vasemmassa lahkeessa-klubin elinikäinen kannatusjäsen |
jaakonam 25.08.2012 12:59:32 | |
---|
hollstro: Aamulenkki 41 km 59111 + 41 = 59152 km Sightseeing-lenkki 59152 + 21 = 59173 km "Basso on yksinkertaisten miesten monimutkainen instrumentti." |
Esa H 25.08.2012 18:35:35 | |
---|
jaakonam: Sightseeing-lenkki 59152 + 21 = 59173 km 59173 + 26 = 59199 Huomenna on 80 km Myllyn pyöräily. Pitäsi malttaa ajaa alussa rauhallisesti. Puolenvälin jälkeen voisi yrittää kiristää, jos paukkuja on vielä jäljellä. |
hollstro 26.08.2012 11:00:12 | |
---|
Esa H: 59173 + 26 = 59199 Huomenna on 80 km Myllyn pyöräily. Pitäsi malttaa ajaa alussa rauhallisesti. Puolenvälin jälkeen voisi yrittää kiristää, jos paukkuja on vielä jäljellä. aamulenkki 56 km 59199 + 56 km = 59255 vasemmassa lahkeessa-klubin elinikäinen kannatusjäsen |
topra 26.08.2012 19:54:00 | |
---|
hollstro: aamulenkki 56 km 59199 + 56 km = 59255 Viime postauksen jälkeen. 59255+566=59821 (ollaanko me basistit kovassa kunnossa? KYLLÄ!) :) |
juici 26.08.2012 20:11:57 | |
---|
topra: Viime postauksen jälkeen. 59255+566=59821 (ollaanko me basistit kovassa kunnossa? KYLLÄ!) :) Fillarointia sekoitti skootterin osto: 18 km 59821 + 18 = 59839km "Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe |
Esa H 27.08.2012 09:36:16 | |
---|
juici: Fillarointia sekoitti skootterin osto: 18 km 59821 + 18 = 59839km 59839 + 82 = 59921 Hyvin jaksoi ajaa. 40 kilometriä ajoin porukassa ja 40 yksin. Aikaa meni 2:50. |