Aihe: Kuinka kauan menee basisteilta fillaroida 100000km?
1 2 3 4 529 30 31 32 3348 49 50 51 52
Esa H
12.07.2012 22:07:52
MikaHekkanen: Tälle viikolle järjestyi 2 lenkkiä.
 
50743 + 57 = 50800

 
50800+56 = 50856
hollstro
14.07.2012 20:25:34
 
 
Esa H: 50800+56 = 50856
 
Viikonlopun lenkit 76 km.
 
50856 + 76 = 50932 km
vasemmassa lahkeessa-klubin elinikäinen kannatusjäsen
N_Bates
15.07.2012 19:26:35
 
 
hollstro: Viikonlopun lenkit 76 km.
 
50856 + 76 = 50932 km

 
Tällä viikolla kertyi hyötyajoa reilu 30km ja siihen päälle eilinen 74km lenkki. Kaikki yksivaihteisella maastopyörällä.
 
50932+108=51040
stapani
15.07.2012 23:58:19
Yep
 
Kilometrit 1.7 - 15.7 = 1003 km
(mm. 3 yli 100 km lenkkiä ja TDM160)
 
51040 km + 1003 km = 52043 km
Tapani
Antti K.
19.07.2012 11:48:41 (muokattu 19.07.2012 11:48:53)
stapani: Yep
 
Kilometrit 1.7 - 15.7 = 1003 km
(mm. 3 yli 100 km lenkkiä ja TDM160)
 
51040 km + 1003 km = 52043 km

 
Eilinen töissäkäynti (illalla tuli vettä "riittävästi", älysin kännykän laittaa kuitenkin minigrip-pussiin):
 
52043 + 9 = 52052
No höh!
MikaHekkanen
19.07.2012 22:37:13
Antti K.: Eilinen töissäkäynti (illalla tuli vettä "riittävästi", älysin kännykän laittaa kuitenkin minigrip-pussiin):
 
52043 + 9 = 52052

 
Kiireinen viikko joka jää pyöräilyn osalta kaiken lisäksi kesken.
 
52052 + 39 = 52091
Neath the bougie a nimble rigger slyly rolls the pea
ryanryan
20.07.2012 09:13:12
MikaHekkanen: Kiireinen viikko joka jää pyöräilyn osalta kaiken lisäksi kesken.
 
52052 + 39 = 52091

 
52091 + 20 = 52101 km
It was an accident!
Corba
20.07.2012 15:11:46
 
 
ryanryan: 52091 + 20 = 52101 km
 
Lenkki 69 km + 52101 km = 52170 km
Twist! Beat! - Tulta ja tunnelmaa!!!
Esa H
20.07.2012 19:15:32
Corba: Lenkki 69 km + 52101 km = 52170 km
 
52170 + 39 = 52209
JudeJude
22.07.2012 16:20:52
Esa H: 52170 + 39 = 52209
 
Muutettiin viime viikonloppuna sen verran lähelle keskustaa, että ei ole enää mikään juttu pyöräillä sinne. Pääsee taas tähänkin ketjuun osallistumaan, varsinkin sitten kun loma loppuu.
 
Kolmen päivän satsi 55 km, 52209 + 55 = 52264 km.
"Kaikki jotka soittavat bassoviulua tai pasuunaa, ovat useimmiten neuvottomia." -Anton Tsehov, Romaani bassoviulusta http://soundcloud.com/hohka
N_Bates
22.07.2012 19:37:17
 
 
JudeJude: Muutettiin viime viikonloppuna sen verran lähelle keskustaa, että ei ole enää mikään juttu pyöräillä sinne. Pääsee taas tähänkin ketjuun osallistumaan, varsinkin sitten kun loma loppuu.
 
Kolmen päivän satsi 55 km, 52209 + 55 = 52264 km.

 
Viikon hyöty- ja hupiajot.
 
52264+91=52355
Antti K.
22.07.2012 20:51:40
N_Bates: Viikon hyöty- ja hupiajot.
 
52264+91=52355

 
Minä käyn niin harvoin/vähän pyöräilemässä, että sama samantien ilmoitella vähäiset polkaisuni:
 
52355+6=52361
No höh!
Corba
24.07.2012 21:55:12
 
 
Antti K.: Minä käyn niin harvoin/vähän pyöräilemässä, että sama samantien ilmoitella vähäiset polkaisuni:
 
52355+6=52361

 
Lenkki 48km + 52361km = 52409km
Twist! Beat! - Tulta ja tunnelmaa!!!
Corba
27.07.2012 16:38:12
 
 
Corba: Lenkki 48km + 52361km = 52409km
 
Lenkki 79km + 52409km = 52488km
Twist! Beat! - Tulta ja tunnelmaa!!!
ryanryan
27.07.2012 18:13:42
Corba: Lenkki 79km + 52409km = 52488km
 
viikon urheilu tulokset vuokatissa.
 
52488km + 120km = 52608km
It was an accident!
hollstro
28.07.2012 13:09:51
 
 
ryanryan: viikon urheilu tulokset vuokatissa.
 
52488km + 120km = 52608km

 
Viikonlopun lenkit 75 km
 
52608 + 75 = 52683 km
vasemmassa lahkeessa-klubin elinikäinen kannatusjäsen
VesaK
28.07.2012 23:00:30
 
 
hollstro: Viikonlopun lenkit 75 km
 
52608 + 75 = 52683 km

 
Heinäkuun lenkit
 
52683 + 341 = 53024
Corba
29.07.2012 17:23:47
 
 
VesaK: Heinäkuun lenkit
 
52683 + 341 = 53024

 
Lenkki 36km + 53024km = 53060km
Twist! Beat! - Tulta ja tunnelmaa!!!
juici
29.07.2012 19:07:19
 
 
N_Bates: ekan lomaviikon mökkitsygäilyt yms:
 
53060+71=53131

 
Eka työviikko loman jälkeen, 41 km
 
53131 + 41 = 53172
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)