Aihe: Kuinka kauan menee basisteilta fillaroida 100000km?
1 2 3 4 526 27 28 29 3048 49 50 51 52
Corba
20.05.2012 22:53:28
 
 
VesaK: Kevään lenkkiajot tähän asti 231 km
 
42006+231=42237

 
Kesän eka lenkki maantiepyörällä 28km + 42237 = 42265 km
Twist! Beat! - Tulta ja tunnelmaa!!!
absqua
25.05.2012 17:53:52
Corba: Kesän eka lenkki maantiepyörällä 28km + 42237 = 42265 km
 
25.2-25.5 päivittäistä perusajelua yht. 938km +42265 = 43203km
Always play on one and don't fake the funk. -Bootsy-
Johannes_t
25.05.2012 18:10:17 (muokattu 25.05.2012 18:10:25)
 
 
Mutufiiliksellä ja lukuja tuijottamalla sanon, että mnetin basisteilta menee sadantonnin pokemiseen kaks vuotta.
NitroJeesus
25.05.2012 18:27:54
absqua: 25.2-25.5 päivittäistä perusajelua yht. 938km +42265 = 43203km
 
Kevään ekat pari lenkkiä + kauppareissut yht. 70 km + 43203 = 43273
JudeJude
26.05.2012 21:22:09
Jeejee, muutetaan heinäkuussa pyöräilyetäisyydelle keskustasta. Sit pystyn taas kontribuoimaan tähän ketjuun vähän enemmän.
"Kaikki jotka soittavat bassoviulua tai pasuunaa, ovat useimmiten neuvottomia." -Anton Tsehov, Romaani bassoviulusta http://soundcloud.com/hohka
PasiB
27.05.2012 17:51:05
NitroJeesus: Kevään ekat pari lenkkiä + kauppareissut yht. 70 km + 43203 = 43273
 
Käväisin eilen töissä pyörällä, 28 km + 43273 km = 43301 km
Vaatevalintojen kultainen sääntö: kaikki passaa mikä peittää..
ryanryan
27.05.2012 18:05:10 (muokattu 27.05.2012 18:06:08)
On tullut käytyä muutama viikko pyörällä asioilla ja lenkeilläkin ahkerasti käyty.
43301km + 85km = 43386km
VesaK
27.05.2012 19:19:24
 
 
ryanryan: On tullut käytyä muutama viikko pyörällä asioilla ja lenkeilläkin ahkerasti käyty.
43301km + 85km = 43386km

 
Giro d'Espoo
 
43386 km + 111 km = 43497 km
juici
27.05.2012 19:53:46
 
 
VesaK: Giro d'Espoo
 
43386 km + 111 km = 43497 km

 
Pyöräilyä enemmän kuin oletin: 53 km
 
43497 + 53 = 43550km.
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
N_Bates
27.05.2012 23:00:29
 
 
juici: Pyöräilyä enemmän kuin oletin: 53 km
 
43497 + 53 = 43550km.

 
Viikon kilsat.
 
43550+111=43661
NitroJeesus
28.05.2012 18:46:32
N_Bates: Viikon kilsat.
 
43550+111=43661

 
Kotiseudulta opiskelukaupunkiin 53 + 43661 = 43714 km
MPU
30.05.2012 08:34:25
Tän kevätkauden viimeiset työmatkakilsat 43714 km + 120 km = 43834km
Marko
Ite kun tekee saa sellasta kun tulee
Rocco_Longfella
30.05.2012 12:58:11
Korteni kekoon. Kauppamatkoja, ryyppyreissuja, lenkki ja bändiharkkoja viikon sisältä.
43834 + 96 = 43930km
Täydellisimmässäkin naisessa on 150g paskaa.
trippe
30.05.2012 20:53:50
 
 
Päivän pyörälenkki + päivän työajot + bike-tunti (työkseni ajan):
 
43930 +76= 44006km (+biketunti)
Ùp ò òwñ
topra
30.05.2012 23:13:25
Yleistä rullailua
 
44006+124=44130
stapani
31.05.2012 21:22:13
topra: Yleistä rullailua
 
44006+124=44130

 
Yep
 
Kilometrit 16.5 - 31.5 = 980 km
 
44130 + 980 = 45110 km
 
Tapani
Tapani
ryanryan
02.06.2012 11:05:11
stapani: Yep
 
Kilometrit 16.5 - 31.5 = 980 km
 
44130 + 980 = 45110 km
 
Tapani

 
45110km + 30km = 45140km
hemmo
02.06.2012 13:23:58 (muokattu 02.06.2012 13:24:11)
 
 
ryanryan: 45110km + 30km = 45140km
 
toukokuun ajot
 
45140 + 460 = 45600 km
pierevä hidalgo
topra
02.06.2012 20:35:15
45600+110=45710
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)