Terveeks vaan! Ehkä vähän hullun kuuloista, mutta täältä niinkin läheltä ku Vaasasta olis enemmän kuin mielellään tämä meidän hevipoppoo valmiina lähtemään mukaan. Eli kyseessä on bändi nimeltä Nimeämätön ja me soitetaan metallia kauniilla kotosuomella.
http://www.mikseri.net/artists/nimemtn.138129.php En oo nyt ihan varma tuon linkin toimimisesta kun kännykällä tässä töhötän menemään.
Mutta asiaan takaisin, meillä on vaihtunut laulaja, eli noissa biiseissä mitkä on mikserissä, on äänessä entinen laulaja. Sen verran sanon myös vielä, että koskapa me ollaan just viikko-pari taalsepäin saatu kuulla että on olemassa semmoset bändit ku Nimeämäton ja Nimetön, niin saattaapi olla että meillä on nimenvaihto edessä. Toivottavasti se ei tuota ongelmia?
Elikkäpäs, tällaista olis tarjolla. Ei nyt ihan hard rockia ehkä, mutta harkitkaa silti.
terv. Joni "jjon" Salomaa / Nimeämätön
nimeamaton@hotmail.fi
pistin kans s-postiin tän saman viestin, en aluksi huomannu tota pyyntöä.