Aihe: Kuinka kauan menee basisteilta fillaroida 100000km?
1 2 3 4 519 20 21 22 2348 49 50 51 52
N_Bates
23.10.2011 17:11:23
 
 
topra: Loppu viikon pyöräilyt.
25431+82=25513km

 
Tällä viikolla kertyi mittariin 88km.
 
25513+88=25601
juici
23.10.2011 17:23:51
 
 
N_Bates: Tällä viikolla kertyi mittariin 88km.
 
25513+88=25601

 
Työajoja vain, 41 km.
 
25601 + 41 = 25642 km
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
asaksala
24.10.2011 08:47:46
juici: Työajoja vain, 41 km.
 
25601 + 41 = 25642 km

 
25642 + 33 = 25675km
topra
30.10.2011 00:31:10
25675+20=25695
N_Bates
30.10.2011 18:41:24
 
 
topra: 25675+20=25695
 
Tällä viikolla kertyi mittariin 110km.
 
25695+110=25805
juici
30.10.2011 20:47:07
 
 
N_Bates: Tällä viikolla kertyi mittariin 110km.
 
25695+110=25805

 
Tällä viikolla olen muuton takia enemmän liikkunut autolla kuin fillarilla, silti 26 km.
 
25805 + 26 = 25831 km
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
stapani
31.10.2011 20:09:50 (muokattu 31.10.2011 20:10:26)
Yep
 
Kilometrit 16.10 - 31.10 = 557 km
 
25831 + 557 = 26388 km
 
Tapani
poppamies
06.11.2011 19:50:32
 
 
N_Bates: Viikon poljento 96km.
 
26388+96=26484

 
Viikon henkilökuljetukset aika lailla puolet N_Bates'in poljennosta eli 46km
 
26484+46=26530km
G strings are for strippers
chief
06.11.2011 21:11:55 (muokattu 06.11.2011 21:12:07)
poppamies: Viikon henkilökuljetukset aika lailla puolet N_Bates'in poljennosta eli 46km
 
26484+46=26530km

 
Enpä oo muistanu pitää oikeen kirjaa noista ajoista mut laitetaan ny tän viikonlopun köröttelyt ainakin.
 
26530 + 40 = 26570km
"It's the ear, not the gear. "
Esa H
06.11.2011 21:30:29
chief: Enpä oo muistanu pitää oikeen kirjaa noista ajoista mut laitetaan ny tän viikonlopun köröttelyt ainakin.
 
26530 + 40 = 26570km

 
Iltalenkki Kakskerran ympäri 26570 + 40 = 26610.
juici
06.11.2011 22:59:16
 
 
Esa H: Iltalenkki Kakskerran ympäri 26570 + 40 = 26610.
 
Viikon ajot, 63 km.
 
26610 + 63 = 26673 km.
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
absqua
07.11.2011 20:34:49
juici: Viikon ajot, 63 km.
 
26610 + 63 = 26673 km.

 
Perusajelut 23.9.-7.11.2011 yht. 422km
 
26673 + 422 = 27095km
Always play on one and don't fake the funk. -Bootsy-
asaksala
10.11.2011 08:45:14
absqua: Perusajelut 23.9.-7.11.2011 yht. 422km
 
26673 + 422 = 27095km

 
Työmatka-ajoja 88km + 27095 = 27183km
juici
13.11.2011 16:25:41 (muokattu 13.11.2011 16:25:56)
 
 
asaksala: Työmatka-ajoja 88km + 27095 = 27183km
 
Viikon työmatkat, 35km.
 
27183 + 35 = 27218km.
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
N_Bates
14.11.2011 17:24:07
 
 
juici: Viikon työmatkat, 35km.
 
27183 + 35 = 27218km.

 
Viime viikon kilsat:
 
27218+46=27264
stapani
16.11.2011 08:09:32
Yep
 
Kilometrit ajalta 1.11-15.11 = 418 km
 
27264 + 418 = 27682 km
 
Tapani
Sidewinder
17.11.2011 21:35:48
stapani: Yep
 
Kilometrit ajalta 1.11-15.11 = 418 km
 
27264 + 418 = 27682 km
 
Tapani

 
Kahden viikon koulumatkat
 
27682 + 40 = 27722 km
N_Bates
20.11.2011 21:05:23
 
 
Sidewinder: Kahden viikon koulumatkat
 
27682 + 40 = 27722 km

 
Tällä viikolla mittariin kertyi 65km.
 
27722+65=27787
juici
20.11.2011 22:25:16
 
 
N_Bates: Tällä viikolla mittariin kertyi 65km.
 
27722+65=27787

 
Tällä viikolla vain 39 km.
 
27787+39=27826
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)