Aihe: Kuinka kauan menee basisteilta fillaroida 100000km?
1 2 3 4 5 6 7 8 948 49 50 51 52
JuXu
30.06.2011 08:16:58
J.Hollström: Lisää paskaa housuun 20 km = 5422 km.
 
Oma vaatimaton panostukseni tältä viikolta:
 
5422 km + 22 km = 5444
MPU
30.06.2011 10:24:15 (muokattu 30.06.2011 20:34:41)
5444 km + 20 km aamulenkki = 5464 km
Marko
edit: Ai pärkkele kun tuli näppisvihre amusella. Korjattu.
Kiitos poppikselle huomauttamisesta.
Marko
Ite kun tekee saa sellasta kun tulee
poppamies
30.06.2011 17:01:20
 
 
MPU: 5444 km + 20 km aamulenkki = 2464 km
Marko

 
Nå våi vittu näitten apukoululaisten kans... ;)
G strings are for strippers
PasiB
30.06.2011 19:56:25
MPU: 5444 km + 20 km aamulenkki = 5464 km
Marko

 
Aamulla auto huoltoon ja iltapäivällä takaisin, 10 km + 5464km = 5474 km
Vaatevalintojen kultainen sääntö: kaikki passaa mikä peittää..
Antti K.
30.06.2011 22:56:16
NitroJeesus: Uuden takakumin ulkoilutusta 30km + 5474km = 5504km
 
Työmatka päivällä (terassin kautta kotiin) ja Boriksen keikkamatka illalla 15km + 5504km = 5519km
asaksala
01.07.2011 08:53:52
Antti K.: Työmatka päivällä (terassin kautta kotiin) ja Boriksen keikkamatka illalla 15km + 5504km = 5519km
 
Duunimatkat tänään ja eilen: 21 + 21 + 5519km = 5561km
juici
01.07.2011 15:46:04
 
 
asaksala: Duunimatkat tänään ja eilen: 21 + 21 + 5519km = 5561km
 
Eilisen ja tän päivän ajelut 16,8 km.
 
5561 + 16,8 = 5577,8 km.
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
Etvi
01.07.2011 17:19:49
 
 
juici: Eilisen ja tän päivän ajelut 16,8 km.
 
5561 + 16,8 = 5577,8 km.

 
Parin päivän saldo 5577,8 + 23,4 = 5601,2
"Äänimies hoi, saisko vähän lisää akustiikkaa?"
poppamies
01.07.2011 19:22:03
 
 
Etvi: Parin päivän saldo 5577,8 + 23,4 = 5601,2
 
Viimeaikojen harharetket 46 km
 
5601,2+46= 5647,2km
G strings are for strippers
sunder
01.07.2011 20:46:22
poppamies: Viimeaikojen harharetket 46 km
 
5601,2+46= 5647,2km

 
Viime kolmen viikon työmatkat + muut = 160km
 
5647,2 + 160 = 5807,2
JudeJude
01.07.2011 21:12:59
sunder: Viime kolmen viikon työmatkat + muut = 160km
 
5647,2 + 160 = 5807,2

 
Tänään iltalenkki Vantaanjoen vartta pitkin: 5807,2 + 10 = 5817,2
"Kaikki jotka soittavat bassoviulua tai pasuunaa, ovat useimmiten neuvottomia." -Anton Tsehov, Romaani bassoviulusta
Corba
02.07.2011 00:31:14
 
 
JudeJude: Tänään iltalenkki Vantaanjoen vartta pitkin: 5807,2 + 10 = 5817,2
 
Kesäkuun työmatkat 187km
 
5817,2 + 187 = 6004,2
Twist! Beat! - Tulta ja tunnelmaa!!!
NitroJeesus
02.07.2011 15:37:15
Corba: Kesäkuun työmatkat 187km
 
5817,2 + 187 = 6004,2

 
Projektipyörän testaamista 20km + 6004,2km = 6024,2km
hemmo
02.07.2011 18:16:27
 
 
NitroJeesus: Projektipyörän testaamista 20km + 6004,2km = 6024,2km
 
viikon työmatkat ma-pe + leikit 110 km
 
6134,20 km
Ei mitään vaihtobassoja, vaan pitopelejä!
juici
03.07.2011 07:03:16
 
 
hemmo: viikon työmatkat ma-pe + leikit 110 km
 
6134,20 km

 
Kahden päivän työmatkat, 16,4 km
 
6134,20 + 16,4 = 6150,6 km.
"Juici meni ravintolaan ja tilas tarjoilijalta: "Jekku ruuan kans!" "Taidatkin olla sellainen anagrammijätkä", kommentoi tarjoilija." -Jabe
NitroJeesus
03.07.2011 10:45:50
juici: Kahden päivän työmatkat, 16,4 km
 
6134,20 + 16,4 = 6150,6 km.

 
Lenkki 30km + 6150,6 km = 6180,6km
PasiB
03.07.2011 12:40:07
NitroJeesus: Lenkki 30km + 6150,6 km = 6180,6km
 
Sunnuntaiajelua 18,6 km + 6180,6 km = 6199,2 km
Vaatevalintojen kultainen sääntö: kaikki passaa mikä peittää..
MPU
03.07.2011 15:25:08 (muokattu 03.07.2011 15:25:33)
PasiB: Sunnuntaiajelua 18,6 km + 6180,6 km = 6199,2 km
 
6199,2 km + 20 km polkupyöräilyä = 6219,2 km
Keskisyke 147, maksimi 180.
Marko
Ite kun tekee saa sellasta kun tulee
N_Bates
03.07.2011 20:53:43
 
 
MPU: 6199,2 km + 20 km polkupyöräilyä = 6219,2 km
Keskisyke 147, maksimi 180.
Marko

 
Tämän viikon saldona 105km.
 
6219.2+105 = 6324.2km
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)