Aihe: Spotify ja Live365.com täydellinen (ja laillinen) avioliitto
1
kid ego
30.06.2011 04:09:28
Kumpikohan asia tässä olikaan tarkoitus tuoda esiin: topic vai off-topic?
reos
30.06.2011 15:45:07
kid ego: Kumpikohan asia tässä olikaan tarkoitus tuoda esiin: topic vai off-topic?
 
turhintahan tässä ketjussa tähän mennessä oli kuitenkin toi sun kommentti. Että ihan sama.
"Nokkela sanonta ei todista mitään." François-Marie Arouet "Nyt iloitsen siitä, että kokeilujen jälkeen on löytynyt siedettävä kipulääkearsenaali." Päivi Räsänen
LoudRevo
30.06.2011 18:52:31
 
 
Joo tää on ihan huvittava paikka viestitellä kun aina joku näkee tarpeelliseksi nostaa pöydälle sen ilmeisen asian, että kirjoittaja edustaa firmaa. Joskus muistaakseni postasin jotain missä en sanallakaan puhunut omasta frimasta ja sitten joku keksi, että tässä on kuitenkin joku salaliitto takana. ;)
 
Mutta joka tapauksessa jos ei ole ennestään tuttu tuo http://www.live365.com niin käykää ihmeessä kokeilemassa. Jaksan tuota aina kavereille mainostaa, mutta jengi on niin laiskaa kokeilemaan uusia juttuja, toisaalta ne kaverit jotka on kokeilleet ovat dikkailleet ihan täysillä.
 
Toki tässä on ehkä sekin mielenkiintoinen näkökulma, että saatan itse olla sellainen ihminen, joka arvostaa paljon enemmän uutta ja ennenkuulematonta musiikkia, kuin suurin osa muusta kansasta. Rupeaa melkeen yököttämään jos joutuu näitä suomalaisia valtakunnallisia radioita kuuntelemaan kun olet kuullut kaikki biisit jo tuhanteen kertaan, etenkin kuin ne suosikki artistien uudet albumit alkaa olemaan ekana Spotifyssä.
Sergei Fallinen
30.06.2011 18:57:49
Käytit sanaa liketys, joten oli pakko painaa varousta. Mut rokenrou jea
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)