Aihe: Kokemuksia SM PRO AUDIO DI8 -DI.boxeista?
1
Diz
27.02.2008 21:47:42
 
 
Huomasin ettei SM PRO AUDION tuotteista ole vielä pistetty mitään keskustelua kasaan. Onko kenelläkään kokemusta noista? Onkohan luotettavuudeltaan samaa sarjaa kuin behringerit?
 
Noissa räkkidi-boxeissa on se näppärä ominaisuus ainakin että niillä pystyy samalla rakentamaan henkilökohtaisen monitoroinnin ja vielä linkittämään ne toisien vastaavien laitteiden kanssa ketjuun! Uskaltaisiko noita kokeilla livetarkoituksiin?
http://www.cvp.fi
ahjteam
06.05.2008 19:06:02
 
 
Itselläni on tuo PR8 etuaste-härpätin, ei ole ollut suurempia valittamisia sen suhteen, kotiäänittelyssä toiminut ihan hyvin.
www.keikkapaikka.info
Chade Fallstar
06.05.2008 19:19:17
Lienee samaa luotettavuuden astetta kuin muutkin edulliset kiina-härpäkkeet. En ite ottais keikalle mukaan, ehkä jossain kotiostudiossa käyttelisin. Kokemusta on sen verran että eräällä keikalla vika jäljitettiin uudenkarheaan smpro-di-boksiin.
God is one of the leading causes of death
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)