Aihe: Hinta-laatu -suhteeltaan hyvät chinat ?
1 2
Youni
27.02.2007 17:31:16
Ohuissa kiinoissa on se hyvä puoli, että eivät demppaa niin herkästi itseään vinoon kupu alaspäin asetellessa, soivatkin pienemmällä voimalla tämän ansiosta.
"Käyttäkää sitä hakua, ja toisaalta älkää joka kohtaan itkekö turhaan sen haun käytöstä." -Moderaattori
miän vain
27.02.2007 18:38:28
 
 
Kiinalaiset käsintehdyt olen havainnut hyviksi, oli merkki sitten mikä tahansa. Eikä maksa paljon. Kovasti yksilöllisiä peltejä vaan, täytyy käydä monta läpi ennenkuin löytyy "se." Tämä on jo monesti sanottu, mutta ei sitä voi liikaa painottaa.
 
Staggin kiinoista en jostain syystä tykännyt yhtään, paitsi traditionaleista. Ja niissäkin vain ohuista sekä isommista, 18" ja ylöspäin.
ruuhkis
02.03.2007 15:08:19
Wuhanin kiinalainen, soi oikein vihasesti ku laittaa shislen vielä kihisemään päälle...suosittelen !
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1 2
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)