Aihe: Puistobluesiin menossa?
1
Kitarasankari
30.06.2004 21:00:26
Onkos ketään sinne menossa??
Jazz is not dead...it just smells funny...ostakaa ibanez!!
musa
01.07.2004 09:41:12
Pääkonserttiin Vanhankylänniemeen en ole ainakaan näillä näkymin menossa, mutta Järvenpäässä kun asustelen, niin blueskadulla tulee varmasti pyörähdettyä useaan otteeseen. Klubitarjontaa myös löytyy runsaasti paikallisista ravintoloista, että eiköhän jokin sellainenkin tule käytyä katsastamassa. Loisto tapahtuma!
wellu
01.07.2004 11:10:20
 
 
joo, kyllähän siellä tulee hengailtua, täällä kun asustelen. pääkonsertiin en varmaankaan mene.Erja Lyytistä olin eilen kuuntelemassa/katselemassa, on muuten vakuuttava artisti,soitannollisesti ja laulullisesti,ja on vielä nättikin, namlääh!
ihan pakko hommata levy/t jossain vaiheessa.
Lyrics.Wasted time between solos.
Jenka
02.07.2004 11:05:38
 
 
Poikkean tänään ehkä pikaiseen Järvenpäässä kun ois matkan varrella... Blueskatua katsastamassa siis. DJBB oli kanssa suunnitelmissa, mutta jäi nyt väliin.
MUISTA // KASTELE KUKAT / PESE PYYKIT / PELASTA MAAILMA / VIE ROSKAT
Bassballs
05.07.2004 15:27:08
 
 
Oli vähän märkää..
 
Puistobluesin aikana Zapata-rockbaarissa koin ehkä elämäni parhaan keikan!
Ben Granfelt band veti energisen ja huipputaidokkaan shown tyyliä piilottelematta! Kiitokset Benille, Porralle ja "Miri"lle.
Maailmassa on kahdenlaisia ihmisiä, joista en pidä: On ihan hyviä tyyppejä ja täysiä persreikiä. Sinä kuulut niistä ensimmäisiin.
Antroid
06.07.2004 18:20:19
Granfelt on ihan kova jätkä. Ois ollu ihan siisti nähdä livenä, joskus Bettinassa se oli esiintymässä.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)