Aihe: Yli 160cm nahkahihnat, onko niitä?
1 2
McNulty
11.01.2011 16:21:12 (muokattu 11.01.2011 16:21:34)
Juicy: Tuo lefa5:n kommentti, toisinsanoen, in english:
 
Jeesus mikä idiootti (siis lefa).
Kerrankin hienoa että joku tarjoaa moista custom-palvelua ja ihan vielä täällä härmässä. Sitten joku lefa5 tärähtää paikalle huutelemaan ja osoittamaan idiotisminsa. Pistää vihaksi moiset "neropatit"... varmaan näkee kommentistani :)
functioning like the scissors, cut the tall ones!
Borlag
11.01.2011 17:08:03
 
 
hannlain: PayPal tarjoaa palvelun luottokortilla maksamiseen Minotaurille. Ei siis tarvitse erikseen siirtää rahaa PayPal-tilille tjms. Electronista en tiedä, mutta normi visa-luottokortilla onnistui helposti.
 
Tarkoitin lähinnä sitä että vaikka paypal ei toimi kaikkialle, luottokortti toimii. Paypalia voi käyttää niin kunnon luottokorttien kanssa, kuin myös visa electronin kanssa. Saa sitä käytettyä tilisiirronkin kautta, vaikkakin se on jo suht kankea toimenpide.
hannlain
11.01.2011 18:24:32
Borlag: Tarkoitin lähinnä sitä että vaikka paypal ei toimi kaikkialle, luottokortti toimii. Paypalia voi käyttää niin kunnon luottokorttien kanssa, kuin myös visa electronin kanssa. Saa sitä käytettyä tilisiirronkin kautta, vaikkakin se on jo suht kankea toimenpide.
 
Ja toistaiseksi tuo Paypalin kautta maksaminen oli käsittääkseni ainoa Minotaurin kanssa toimiva maksutapa. Mutta kuten kirjoitin jo aikaisemmin, ainakaan luottokortin kanssa vingutellessa ei tarvinnut Paypal-accountia tai sellaiselle etukäteen rahnaa siirrellä.
‹ edellinen sivu | seuraava sivu ›
1 2
Lisää uusi kirjoitus aiheeseen (vaatii kirjautumisen)