Wanted: Näytä ilmoitus (#203463)


Muuta: Kannustava ja ammattitaitoinen rumpuopettaja Pirkkalassa
Ilmoittaja: -Nipsu- (#147153)
Lisätty: Eilen 19:33   |   Voimassa: 23.01.2026
Lähetä pikaviesti 
Wanted (#203463)Moro! Mä oon Niilo, ja mun mielestä rumputunneilla kuuluu olla mukava ja hyvä meininki. Tämän takia panostan tunneillani kannustavaan ilmapiiriin ja tuntien sisältö määräytyy sen mukaan, mitä sä haluat oppia ja mitkä ovat tavoitteesi. Valmistelen tunnit aina etukäteen tarpeidesi mukaan, sinun tarvitsee vain tulla paikalle.

Olit sitten vasta-alkaja tai hakemassa ammattiopintoihin, haluan auttaa sinua eteenpäin omalla soittomatkallasi. Parasta opettamisessa on juuri se, kun pääsee näkemään oppilaan onnistumisen ja innostumisen. Tule ilmaselle tutustumistunnille!

Olen valmistunut ammattikorkeakoulusta rumpuopettajaksi ja Pop & Jazz Konservatoriosta ammattirumpaliksi. Myös vuosi Puolustusvoimien Varusmiessoittokunnassa ja kesäkurssi Berklee College of Musicissa ovat olleet ammatillisesti itselleni erittäin merkittäviä. Olen tehnyt satoja keikkoja omalla bändillä, bilebändeissä, artistien taustakokoonpanoissa ja house bändeissä. Keikoilla on tullut soitettua hyvin kirjavasti eri tyylilajeja pop/räpistä tanssimusiikkiin ja jazzista raskaaseen rockiin. Nykyään teen myös soolokeikkoja nimellä Bilerumpali, käy katsomassa TikTokista, Instagramista tai YouTubesta (@bilerumpali) miltä se näyttää ja kuulostaa!

Opetan kaiken tasoisia oppilaita, eikä tunneille ole yläikärajaa, rumpuja voi oppia soittamaan vaikka eläkkeellä. Pidän rumputunteja omalla treenikämpälläni (Pirkkala). Ota yhteyttä niin laitetaan rummut pärisemään!

Tarkempi hinnasto nettisivuillani www.niilomuje.com
Kiinnostus: Ammattilainen
Soittokokemus orkestereissa: Yli kymmenen vuotta
Ikä: 31
Osasto: Soitonopettajat
Paikkakunta: Pirkkala (Länsi-Suomen lääni)
Internet: http://www.niilomuje.com