Jäsenkuvaus: thegodofall (#35477)

Rekisteröitynyt:19.02.2005
Viimeksi kirjautunut:07.10.2025
Viimeksi aktiivinen:07.10.2025 17:37   (15h ja 45min sitten)

Paikkakunta:Tampere
 
Kuvaus:38v ihmisen lapsi. Kitaran soiton aloitin 14- vuotiaana, vaikka taidoista ei sitä heti uskoisi. Jotain bändihommia oli parikymppisenä, mutta sitten tuli elämä ja opiskelut ja työt ja lapsi. Nyt taas uutta virtaa ja motivaatiota herännyt soittohommia kohtaan.

Aiemmin tullut pääasiassa soitettua sähkärillä raskaampaa rokkia, heviä yms. Nykyisellään koettanu opetella vähän monipuolisempia juttuja akkarilla. Kiippari myös löytyy ja kaikenlaisia veikeitä äänimaisemia siitäkin irtoaa.

Musiikin tekeminen, soittaminen ja esiintyminen kiinnostaa ja sellainen sopivan rento porukka ois nyt hakusessa. Genre voi olla melkein mitä vaan. Pääasia et tehtäis omia biisejä.
 
Allekirjoitus:

Kommentit

olavi53:TÄSSÄ ON KITARISTI,JONKA KANSSA ON HIENO TEHDÄ KAUPPOJA!!!HYVÄÄ JATKOA HEVIMUSIIKIN TIELLÄ t:olavi53

Yhteensä 1 kommentti. Lisää kommentti.