Muusikoiden.net
20.01.2021
 

Etusivulle
Lue ilmoituksiaUusi ilmoitusHakuOmat ilmoituksetAsetuksetOhjeitaSäännöt
Palaute

Tori: Näytä ilmoitus (#1615169)


Myydään: Pedaleja myynnissä  Lisätty: 01.01.2021
  Voimassa: 31.01.2021
Ilmoittaja: int3 (#165102)Tulosta | Pikaviesti
Kaikki vähän käytettyjä, alkuperäiset laatikot jäljellä.

Hintoihin lisää 10e postikuluja, tai haku Turusta.

Yht.otto mielummin tekstarilla.

POG - 250e - https://www.effekt-boutique.de/elec … g2-polyphonic-octave-generator.html

Recovery effects "Cutting Room" V1 - 110 e - https://recoveryeffects.com/products/cutting-room-floor

[*MYYTY*]Death by Audio Soundwave Breakdown - 160e - https://www.effekt-boutique.de/death-by-audio-soundwave-breakdown.html

[*MYYTY*]Death by Audio Octave Clang - 160e - https://reverb.com/item/5971-death-by-audio-octave-clang

Marshal Guv'nor - 50e - https://reverb.com/p/marshall-guvnor-gv-2

Pharaoh Supreme - 210 - https://www.effekt-boutique.de/blac … arts-toneworks-pharaoh-supreme.html

Wampler Ege - 150e - https://www.thomann.de/intl/wampler_ego_compressor.htm

[*MYYTY*]Tc Electronic Sentry Noise gate - 70e

[*MYYTY*]Electro Faustus EF 107 - 50e - https://reverb.com/p/electro-faustus-ef107-regurgitator

Fulltone Clyde Deluxe - 210e - https://www.thomann.de/intl/fulltone_clyde_wah_deluxe_2.htm

Schizo Delay - 150e - https://reverb.com/item/37931214-audible-disease-sd-1-schizo-delay

[*MYYTY*] Reverb RV-6 - 70e - https://reverb.com/p/boss-rv-6-reverb

Copilot fx - vanhempi versio - 80e - https://copilotfx.com/caracol.html

Hinta: 1234 €

Osasto: Efektit, pedaalitKitara
Paikkakunta: Kaarina (Länsi-Suomen lääni)
Puhelin: Näkyy kirjautuneille
 


Kommentit

Ei kommentteja. Lisää kommentti!


Saman käyttäjän muut ilmoitukset

01.01.2021 Myydään: Arturia Beatstep Pro ja Volca Sample

 Copyright ©1999-2021, Muusikoiden Net ry. Kaikki oikeudet pidätetään.  
Käyttöehdot | Rekisteriseloste | Netiketti | Mediakortti